Ze zmiennym szczęściem juniorki starsze Energi Olimpii

2014-11-10 22:43:41

W rozegranym w Mrzeżynie II turnieju eliminacyjnym juniorek starszych osowski zespół Energa Olimpia walczył ze zmiennym szczęsciem. W sobotę osowianki pokonały PKS MOS Zbąszyń 11:5 ( 2-1, 6-2, 3-2) zaś w niedzielę przegrały z SUS Travel Jedynka Trzebiatów 4:8 (0-2, 2-4, 2-2)

W meczu sobotnim nasze zawodniczki zdecydowanie górowały nad przeciwniczkami. Zasadnicza na wynik meczu okazała się tercja druga w której to nasze unihokeistki strzeliły aż 6 bramek, tracąc tylko 2. W meczy wyróżniły się Ewelina Nowaczyk, Karolina Dampc, Weronika Grądzka i Alicja Stój które zdobyły po 2 bramki. Pozostałę strzeliły: Aleksandra Dąbek, Roxana Polańska i Laura Łacka.

W meczu niedzielnym osowianki zmierzyły się z trudnym rywalem SUS Travel Jedynka Trzebiatów i przegrały 4:8. W spotkaniach między tymi drużynami od dłuższego czasu przeważają nasze rywalki. Tak też było i tym razem. Zawodniczki z Trzebiatowa przeważały od początku meczu. Do połowy drugiej połowy strzeliły aż 5 bramek i mogły spokojnie grać do końca meczu. Mimo, iż nasze zawodniczki otrżąsneły się i prowadziły wyrównaną grę nie zdołały odrobić strat.

W naszym zespole w tym meczu trzy z czterech goli zdobyłą Ewelina Nowaczyk.