Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponad 100 spektakli latem w Teatrze Wybrzeże!

2015-06-03 09:06:21

Serdecznie zapraszamy na intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże! Od czerwca do końca sierpnia na czterech scenach teatru zaprezentujemy ponad setkę spektakli, w tym aż 4 premiery! Jedną z nich będzie koprodukcja z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim.

Już w czerwcu na deskach Teatru Wybrzeże RAJ DLA OPORNYCH Michele Riml, czyli plenerowa tym razem, a nie hotelowa przygoda bohaterów największego wybrzeżowego przeboju ostatnich lat - SEKSU DLA OPORNYCH - którego realizację autorka, zachwycona naszym przedstawieniem, złożyła w ręce tej samej ekipy: Janda-Kolak-Baka! Również w czerwcu zaprezentujemy WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU Williama Shakespeare'a w reżyserii Pawła Aignera (koprodukcja Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Teatru Wybrzeże). W lipcu zapraszamy na MURZYNA WARSZAWSKIEGO, pierwszą powojenną inscenizację popularnej w międzywojniu komedii Antoniego Słonimskiego, zaś w sierpniu zaprezentujemy adaptację monumentalnej powieści Bolesława Prusa FARAON - tego trudnego, ale jakże fascynującego zadania podjął się Adam Nalepa!

A co poza tym? Bogaty repertuar naszych scenicznych hitów dla spragnionych dobrej rozrywki i chwili refleksji, dla ceniących najwyższej jakości teatr popularny i dla koneserów, dla starszych i młodszych, dla ceniących znakomite aktorstwo i rzetelną reżyserię. Zapraszamy na TRESOWANE DUSZE, PORTRET DAMY, PRZEDWIOŚNIE, SEKS DLA OPORNYCH, PODRÓŻE GULIWERA, SEANS, AMATORKI, CZAROWNICE Z SALEM, AKT RÓWNOLEGŁY, spektakl SKRZYNK@PANDORY, WILLKOMMEN W ZOPPOTACH, BABĘ CHANEL, PŁATONOWA oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru. Bilety na WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU będą wkrótce do kupienia wyłącznie w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

KARNET LETNI

Karnet zawiera 5 biletów na 5 różnych dowolnie wybranych tytułów, do wykorzystania w terminie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2015 roku na wszystkich scenach - bez możliwości przedłużenia. Karnet może zostać wykorzystany również na spektakle: SEKS DLA OPORNYCH oraz RAJ DLA OPORNYCH. Karnet nie obowiązuje na spektakle premierowe, oraz koprodukcję WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU. Cena Karnetu Letniego wynosi 140 zł.

Repertuar na czerwiec - http://www.teatrwybrzeze.pl/repertuar/2015-06
Repertuar na lipiec - http://www.teatrwybrzeze.pl/repertuar/2015-07
Repertuar na sierpień - http://www.teatrwybrzeze.pl/repertuar/2015-08

Grzegorz Kwiatkowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas