Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Terminarz piłkarskich rozgrywek Olimpii Osowa

2015-07-24 15:22:38

Terminarz rozgrywek ligi: GDAŃSK: KLASA OKRĘGOWA "SPORTBAZAR.PL" GRUPA 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RUNDA 1

Kolejka 1 w dniach 15-08-2015/16-08-2015

1             Eko-Prod Szemud           - Amator Kiełpino                                                           

2             Start Mrzezino  - Czarni Pruszcz Gdański                                                              

3             Sporting Leźno - SZTORM MOSTY                                                           

4             Sokół Ełganowo               - GKS Kowale                                                    

5             Polonia Gdańsk                - GKS Sierakowice                                                           

6             Orzeł Trąbki Wielkie       - GSS Potok Pszczółki                                                    

7             Orlęta Reda       - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS                                                    

8             Orkan Rumia MKS           OLIMPIA OSOWA                                                            

 

 

Kolejka 2 w dniach 22-08-2015/23-08-2015

9             Amator Kiełpino              - OLIMPIA OSOWA                                                         

10           KAMIENICA KRÓLEWSKA KS      - Orkan Rumia MKS                                                        

11           GSS Potok Pszczółki       - Orlęta Reda                                                     

12           GKS Sierakowice             - Orzeł Trąbki Wielkie                                                    

13           GKS Kowale       - Polonia Gdańsk                                                             

14           SZTORM MOSTY              - Sokół Ełganowo                                                            

15           Czarni Pruszcz Gdański - Sporting Leźno                                                              

16           Eko-Prod Szemud           - Start Mrzezino                                                               

 

Kolejka 3 w dniach 29-08-2015/30-08-2015

17           Start Mrzezino  - Amator Kiełpino                                                           

18           Sporting Leźno - Eko-Prod Szemud                                                        

19           Sokół Ełganowo               - Czarni Pruszcz Gdański                                                              

20           Polonia Gdańsk                - SZTORM MOSTY                                                           

21           Orzeł Trąbki Wielkie       - GKS Kowale                                                    

22           Orlęta Reda       - GKS Sierakowice                                                           

23           Orkan Rumia MKS           - GSS Potok Pszczółki                                                    

24           OLIMPIA OSOWA            - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS                                                    

 

Kolejka 4 w dniach 05-09-2015/06-09-2015

25           Amator Kiełpino              - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS                                                    

26           GSS Potok Pszczółki       -OLIMPIA OSOWA                                                          

27           GKS Sierakowice             - Orkan Rumia MKS                                                        

28           GKS Kowale       - Orlęta Reda                                                     

29           SZTORM MOSTY              - Orzeł Trąbki Wielkie                                                    

30           Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk                                                             

31           Eko-Prod Szemud           - Sokół Ełganowo                                                            

32           Start Mrzezino  - Sporting Leźno                                                              

 

Kolejka 5 w dniach 12-09-2015/13-09-2015

33           Sporting Leźno - Amator Kiełpino                                                           

34           Sokół Ełganowo               - Start Mrzezino                                                               

35           Polonia Gdańsk                - Eko-Prod Szemud                                                        

36           Orzeł Trąbki Wielkie       - Czarni Pruszcz Gdański                                                              

37           Orlęta Reda       - SZTORM MOSTY                                                           

38           Orkan Rumia MKS           - GKS Kowale                                                    

39           OLIMPIA OSOWA            - GKS Sierakowice                                                           

40           KAMIENICA KRÓLEWSKA KS      - GSS Potok Pszczółki                                                    

 

Kolejka 6 w dniach 19-09-2015/20-09-2015

41           Amator Kiełpino              - GSS Potok Pszczółki                                                    

42           GKS Sierakowice             - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS                                                    

43           GKS Kowale       - OLIMPIA OSOWA                                                         

44           SZTORM MOSTY              - Orkan Rumia MKS                                                        

45           Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda                                                     

46           Eko-Prod Szemud           - Orzeł Trąbki Wielkie                                                    

47           Start Mrzezino  - Polonia Gdańsk                                                             

48           Sporting Leźno - Sokół Ełganowo                                                            

 

Kolejka 7 w dniach 26-09-2015/27-09-2015

49           Sokół Ełganowo               - Amator Kiełpino                                                           

50           Polonia Gdańsk                - Sporting Leźno                                                              

51           Orzeł Trąbki Wielkie       - Start Mrzezino                                                               

52           Orlęta Reda       - Eko-Prod Szemud                                                        

53           Orkan Rumia MKS           - Czarni Pruszcz Gdański                                                              

54           OLIMPIA OSOWA            - SZTORM MOSTY                                                           

55           KAMIENICA KRÓLEWSKA KS      - GKS Kowale                                                    

56           GSS Potok Pszczółki       - GKS Sierakowice                                                           

 

Kolejka 8 w dniach 03-10-2015/04-10-2015

57           Amator Kiełpino              - GKS Sierakowice                                                           

58           GKS Kowale       - GSS Potok Pszczółki                                                    

59           SZTORM MOSTY              - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS                                                    

60           Czarni Pruszcz Gdański - OLIMPIA OSOWA                                                         

61           Eko-Prod Szemud           - Orkan Rumia MKS                                                        

62           Start Mrzezino  - Orlęta Reda                                                     

63           Sporting Leźno - Orzeł Trąbki Wielkie                                                    

64           Sokół Ełganowo               - Polonia Gdańsk                                            

 

red

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ



kod: unas