Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobry początek sezonu

2015-08-16 22:24:07

Meczem w Rumi z miejscowym Orkanem drużyna seniorów Olimpii Osowa rozpoczęła rozgrywki o mistrzostwo V ligi.

PO zaciętym meczu zwycięstwo 2:1 odnotowali nasi piłkarze.

 

Zdecydowanym faworytem tego meczu była drużyna Orkana, w poprzednim sezonie do końca walczyli o awans do czwartej ligi ostatecznie zajmując trzecie miejsce, do tego bezpośrednie wyniki naszej drużyny z drużyną z Rumi w poprzednim sezonie nie dawała nadziei, przegraliśmy dwa mecze bardzo wysoko 6 - 0 oraz 1 - 4.

 

Dużą niewiadomą był również skład naszego zespołu, odeszło pięć osób które decydowały o jakości gry Olimpii, do Jaguara Gdańsk poszli Damian Hebda (kapitan), Chrystian Robakowski oraz Damian Bujak, do Polonii Gdańsk Bartłomiej Pietruszka i do Kaszubi Kościerzyna Kamil Jastrzębski. W ich miejsce pozyskaliśmy dziesięć osób. Do tego najważniejsza zmiana, w miejsce trenera Filipa Heiniga klub zatrudnił wszystkim znanego Jacka Grembockiego.

 

Trener Grembocki miał mało czasu aby zapoznać się ze "starymi" zawodnikami jak i żeby wkomponować dziesięciu nowych. Z tych powodów zbyt wielu nadziei na dobry wynik Rumi nie mogliśmy mieć. Jednak drużyna jak i trener sprawili nam dużą niespodziankę wygrywając 1 - 2 po golach Damiana Podkańskiego i Kamila Dziengielewicza. Co prawda gra Olimpii nie wyglądała jeszcze najlepiej i mieliśmy trochę szczęścia ale taktyka trenera, dobra postawa w bramce Jacka Prusinowskiego oraz ogromne zaangażowanie całej drużyny pozwoliły na zdobycie trzech bardzo cennych punktów. W drugiej kolejce czeka nas kolejny ciężki mecz, w sobotę 22.08.2015 o godz. 13.00 w Kiełpinie zagramy z miejscowym Amatorem, spadkowiczem z czwartej ligi. 
 

SKŁAD OLIMPII OSOWA NA SEZON 2015/16

BRAMKARZE 

PRUSINOWSKI JACEK

FALKOWSKI PRZEMYSŁAW

OBRONA, POMOC, ATAK

AMBROSIEWICZ JAKUB, BENDERSKI JACEK, KOWALCZYK MICHAŁ, KOWALCZYK KAROL, MALISZEWSKI MACIEJ, PODKAŃSKI DAMIAN, PTASZYŃSKI MATEUSZ, TOMASZEWSKI TOMASZ, WALUKIEWICZ ŁUKASZ, WYRWIŃSKI WOJCIECH, ZAJĄC MACIEJ, ŻMIJEWSKI ŁUKASZ, DZIENGIELEWICZ KAMIL, KUKOWSKI JAKUB, ŁANGOWSKI KRZYSZTOF, MILEWSKI RYSZARD, RYTLEWSKI TOMASZ, STEFANIK MARCIN, TARVERDYAN ASHOT, FALKOWSKI PRZEMYSŁAW, PRZYBYLSKI PATRYK, RADOŃ MARIUSZ.

TRENERZY

JACEK GREMBOCKI

TADEUSZ LITTWIN

KIEROWNIK DRUŻYNY

RYSZARD MILEWSKI 

ODESZLI

DAMIAN HEBDA, CHRYSTIAN ROBAKOWSKI, DAMIAN BUJAK (JAGUAR GDAŃSK)

BARTŁOMIEJ PIETRUSZKA (POLONIA GDAŃSK) - ? OLIMPIA NIE DAŁA ZWOLNIENIA 

KAMIL JASTRZĘBSKI (KASZUBIA KOŚCIERZYNA)

PRZYBYLI

WALUKIEWICZ ŁUKASZ -POWRÓT PO PRZERWIE

DZIENGIELEWICZ KAMIL ( KKS KOLECZKOWO)

KUKOWSKI JAKUB (GKS KOLBUDY)

ŁANGOWSKI KRZYSZTOF (KP SOPOT)

RYTLEWSKI TOMASZ ( SPÓJNIA SADLINKI) 

STEFANIK MARCIN ( SPÓJNIA SADLINKI)

TARFERDYAN ASHOT ( GEDANIA GDAŃSK )

FALKOWSKI PRZEMYSŁAW ( JAGUAR GDAŃSK )

PRZYBYLSKI PATRYK ( KS SULMIN )

RADOŃ MARIUSZ ( KS CHWASZCZYNO ) 

 

Darek

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas