Olimpia Osowa - Dwa mecze - sześć punktów

2015-08-25 14:12:33

Bardzo dobrze rozpoczęła sezon drużyna seniorów Olimpii Osowa. W drugiej kolejce pokonała na wyjeździe spadkowicza z czwartej ligi Amator Kiełpino. Na bardzo ładnym obiekcie w Kiełpinie (my o taki marzymy w Osowie) Olimpia pokonała Amatora 1-3. W pierwszej połowie nasza drużyna miała więcej szans na strzelenie gola jednak na przerwę to gospodarze schodzili z boiska z prowadzeniem, w 44 minucie po rykoszecie musiał skapitulować nasz bramkarz, był bez szans na obronę.

Po przerwie i cennych wskazówkach trenera Grembockiego Olimpia ruszyła do odrabiania strat. W 50 minucie bramkę na 1-1 głową zdobył Karol Kowalczyk, a na 2-1 w 56 minucie przepiękną bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił Maciej Maliszewski. W 92 minucie w polu karnym faulowany był Rytlewski Tomasz, karnego na gola technicznym strzałem zamienił Maciej Maliszewski. Mimo wysokiego zwycięstwa trzeba przyznać że drużyna Amatora to bardzo dobry młody zespół i na pewno będzie wysoko w tabeli. Nam pozostaje się cieszyć z bardzo dobrej postawy Olimpii na początku sezonu i wysokiego drugiego miejsca. W trzeciej kolejce czeka nas również bardzo ciężki mecz, na Witomino przyjedzie Kamienica Królewska z którą w poprzednim sezonie przegraliśmy 1-2 i 7-1. Mecz z Kamienicą odbędzie się w sobotę 29.08.2015 o godzinie 11.00 na Witominie, zapraszamy wszystkich naszych kibiców.

Amator Kiełpino - Olimpia Osowa 1-3

Gole -

44 minuta - Amator Kiełpino - Mariusz Mejna ( rykoszet)

50 minuta - Olimpia Osowa - Kowalczyk Karol  (głową)

56 minuta - Olimpia Osowa Maliszewski Maciej (bezpośrednio z rogu)

92 minuta - Olimpia Osowa - Maliszewski Maciej (karny)

Skład Olimpii

Bramkarz - Prusinowski Jacek

Obrona - Ambrosiewicz Jakub, Stefanik Marcin, Tarverdyan Ashot, Wyrwiński Wojciech

Pomoc - Dzięgielewicz Kamil, Radoń Mariusz, Żmijewski Łukasz

Atak - Podkański Damian, Kukowski Jakub, Kowalczyk Karol

Rezerwa - Benderski Jacek, Kowalczyk Michał, Maliszewski Maciej, Zając Maciej, Tomaszewski Tomasz, Walukiewicz Łukasz, Rytlewski Tomasz

Zmiany

46 minuta - Kukowski - Maliszewski

75 minuta - Kowalczyk K. - Rytlewski

81 minuta - Żmijewski - Tomaszewski

85 minuta - Podkański - Zając

Żółte kartki

43 minut - Kowalczyk Karol

82 minuta - Kowalczyk Michał ( na ławce)

82 minuta - Podkański Damian

89 minuta - Dziengielewicz Kamil