Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JESIENNA EDYCJA BIEGOWEGO GRAND PRIX RUSZA 20 WRZEŚNIA!

2015-09-10 14:20:35

Niestety wakacje, wysokie temperatury i duże ilości słońca już się skończyły, ale jak to mówią- gdzie jedno się kończy drugie się zaczyna. I tym sposobem rozpoczynamy Jesienną Edycję Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska!

 

W Jesiennej Edycji przygotowaliśmy dla Was 3 niedziele pod rząd świetnej zabawy i sportowej rywalizacji. Zaczynamy 20.09 w Parku Oruńskim, gdzie odbędzie się edycja GP Orunia- św. Wojciech- Lipce. Tydzień później -27.09 spotkamy się na edycji GP Strzyża Brętowo- przy pomniku Gen. Stanisława Maczka przy ul. Wojska Polskiego. Całość cyklu 2015 zakończymy edycją GP Siedlce-im. Antoniego Browarczyka, która odbędzie się 4 października w Parku Bema!

 

Na jesieni chcemy zachęcić wszystkie szkoły do czynnego udziału w naszym sportowym projekcie, jakim jest Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska. Wprowadzamy Klasyfikację Szkół, w której za zajęcie pierwszego miejsca szkoła otrzyma 20 wejściówek do JUMP CITY oraz do LOOPY’S WORLD. Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie internetowej. W Klasyfikacji Szkół bierze się pod uwagę Edycję Jesienną, czyli biegi z 20.09,27.09 oraz 04.10.

 

Przypominamy, że udział w biegach jest całkowicie bezpłatny. Zachęcamy całe rodziny do wzięcia udziału w Biegowym Grand Prix Dzielnic Gdańska i do zapisów na stronie internetowej bieginadzielnicach.pl 

 

Jesteśmy również  aktywni na Facebook’u.

Nasz fanpage to Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska-oryginalna strona. (Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska bez myślnika i dopisku „oryginalna strona” nie jest przez nas prowadzony i nie mamy wpływu na treści na nim umieszczane)

 

 

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia 20 września!

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas