Potok Pszczółki - Olimpia Osowa 1-3

2015-09-13 21:58:11

Mecz w Pszczółkach od początku przebiegał pod dyktando Olimpii, nie była to jakaś zdecydowana przewaga jednak to nasz zespół dyktował warunki na boisku. Pierwsza połowa w wykonaniu drużyny z Osowy była trochę chaotyczna i w przerwie była potrzebna interwencja trenera Grembockiego.

Po wskazówkach trenera zawodnicy ruszyli do przodu i już w 48 minucie nasz napastnik Damian Podkański zdobył pierwszą bramkę, w 56 i 62 minucie dołożył dwie kolejne i prowadziliśmy 3-0. Po strzeleniu trzeciej bramki przez Olimpię trener Grembocki zrobił zmiany wprowadzając na boisko trzech młodzieżowców w tym momencie na boisku mieliśmy aż pięciu 18 - sto latków. Młodzi zawodnicy radzili sobie bardzo dobrze, nie ustrzegli się jednak błędu faulując w 86 minucie w polu karnym napastnika Potoku, zawodnik z Pszczółek bez problemu pokonał naszego bramkarza i mecz zakończył się wynikiem 1-3. Bardzo dobra postawa naszej drużyny napawa optymizmem na przyszłe mecze, kolejny mecz już w środę o godz. 17.00 na boisku Polonii Gdańsk zagramy w pucharze polski z rezerwami Polonii. Natomiast w kolejnym meczu ligowym zmierzymy się z drużyną GKS Sierakowice, mecz odbędzie się w sobotę 12.09.2015 o godz. 17.00 na boisku w Gdyni Witominie. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców.

Gole -

48 minuta - Olimpia Osowa - Podkański Damian – asysta Kowalczyk Michał.

56 minuta - Olimpia Osowa - Podkański Damian – asysta Ambrosiewicz Jakub

62 minuta - Olimpia Osowa - Podkański Damian – asysta Kowalczyk Karol

86 minuta – Potok Pszczółki - (karny)

Skład Olimpii

Bramkarz - Prusinowski Jacek

Obrona - Ambrosiewicz Jakub, Ptaszyński Mateusz , Tarverdyan Ashot, Stefanik Marcin

Pomoc - Radoń Mariusz, Kamil Dziengielewicz, Błaszczykowski Tomasz, Kowalczyk Michał