Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodziczki na zgrupowaniu w Cetniewie

2015-09-27 21:20:53

W dniach 16-18 września uczennice Szkoły Podstawowej nr 47 oraz SP 81 w Gdańsku Osowie brały udział w zgrupowaniu sportowo-integracyjnym w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Przez trzy dni nasze dziewczęta miały okazję trenować we wspaniałych obiektach sportowych.

 

W tym czasie odbyło się sześć treningów podczas, których pracowaliśmy nad poprawą techniki indywidualnej oraz rozgrywaliśmy mecze sparingowe pomiędzy SP 47 a SP 81. Po południowych zajęciach w sali gimnastycznej udawaliśmy się na krytą pływalnię, gdzie największą popularnością cieszyła się zjeżdżalnia.

 

W czasie całego pobytu w Cetniewie mieliśmy wspaniałą pogodę, dzięki czemu humory i apetyty wszystkim dopisywały. Nie mogło zabraknąć spaceru na Aleję Gwiazd Sportu, gdzie podziwialiśmy gwiazdy największych polskich sportowców.
Już w przyszłą niedzielę nasze młodziczki wezmą udział w projekcie Ministerstwa Sportu i Turystyki – „Unihokej łączy dzieci”. Polski Związek Unihokeja w tym samym czasie zorganizuje 4 turnieje eliminacyjne, w których zostaną wyłonione zespoły, które wezmą udział w wielkim finale w Warszawie. Mamy nadzieję, że oba nasze zespoły w przyszłą niedzielę w Prabutach zapewnią sobie awans do Turnieju Finałowego,który odbędzie się w listopadzie w stolicy.

PIOTR LUDWICHOWSKI

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas