Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tropie gdańskich lwów …

2015-10-01 17:11:30

W najbliższą sobotę (3 października) o godz. 12.15 w gdańskim ZOO, Gdańska Organizacja Turystyczna zainauguruje nowy szlak turystyczny, którego głównym bohaterem będzie mały lew. Przy najbardziej znanych gdańskich lokalizacjach pojawią się figurki lwa, które dzięki specjalnej aplikacji mobilnej opowiedzą nam historie związane z Gdańskiem.
 
Każda figurka będzie mierzyć około 50 cm i zostanie wykonana z brązu. Lewki będą miały różne pozy, a wygląd każdego z nich będzie nawiązywał do miejsca, w którym się znajduje. Z czasem lwiątek będzie przybywać. Pierwszy z nich stanie właśnie w ZOO. Podczas sobotniej prezentacji pokażemy figurki oraz ogłosimy konkurs z nagrodami - każdy chętny będzie mógł wskazać imię dla lewka.

 
Więcej o projekcie:
http://ileo.visitgdansk.com/
https://www.facebook.com/ileogdansk
 
 
Prezentacja odbędzie się tuż przy wejściu głównym do ogrodu (między „wybiegiem” słoni, a basenem fok).
Po prezentacji projektu zapraszamy do lwiarni na „małą niespodziankę” – przyjdźcie koniecznie - aparaty i kamery wyjątkowo się przydadzą.

źródło: UM Gdańsk

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas