Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Weź udział w Gdańsk Biega 2015!

2015-10-10 20:58:11

W niedzielę 18 października już po raz siódmy wystartujemy z brzezieńskiej plaży. Dlatego też przypominamy wszystkim chętnym o zapisach dotej największej, rodzinnej imprezy biegowej w Gdańsku.

 

Namów rodzinę, przyjaciół, znajomych z pracy i wspólnie zarejestrujcie się na gdanskbiega.com. Dla pierwszych 3900 osób mamy profesjonalne koszulki biegowe.

Gdańsk Biega to wyjątkowy bieg dla każdego z bezpłatną rejestracją,bez rywalizacji, bez pomiaru czasu, bez numerów startowych. To bieg typu ”run for fun”, w którym bardziej liczy się przyjemność biegania.

 

 
Zapisy trwają do poniedziałku 12.10!
 
GDAŃSK BIEGA odbędzie się w tym roku w niedzielę 18 października.
Bieg poprzedzi rozgrzewka w rytmie zumby, która rozpocznie się o godz. 11.45. Startujemy o godzinie 12:00 z plaży przy molo w Gdańsku Brzeźnie i biegniemy 3,3 lub 6 km. Na mecie odbędzie się wręczenie nagród wśród osób, które w najciekawszy sposób odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz ukończą bieg. Trasa biegu prowadzi częściowo po plaży, a częściowo alejkami parku nadmorskiego.
To wyjątkowy bieg - nie trzeba być pierwszym, aby w nim wygrać, nie ma pomiaru czasu, ani numerów startowych. To bieg typu fun run, w którym bardziej liczy się przyjemność biegania w gronie przyjaciół i rodziny, niż wynik na mecie.

źródło: UM Gdańsk

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas