Remis w szlagierze kolejki

2015-11-08 22:15:03

W najważniejszym meczu tej kolejki Olimpia Osowa zremisowała u siebie z Polonią Gdańsk  1:1 (0:0).

Na pierwszą bramkę meczu kibice na obiekcie w Gdyni czekali aż do 80 minuty. Wówczas to po akcji prawą stroną Szymona Rychłowskiego bramkę dla Polonii zdobył Adam Piątkowski. Minutę później Olimpia wyalczyła wyrównanie, kiedy to po błędzie defensora gości nasz pomocnik Tomasz Tomaszewski ustalił rezultat końcowy, asystę zaliczył Damian Podkański.

Olimpia: Falkowski – Tarvendyana (74′ T. Tomaszewski), Ptaszyński, Stefanik, Ambrosiewicz – M. Kowalczyk, Rytlewski, Radoń (85′ Wyrwiński), Błaszczykowski (62′ Maliszewski) – Podkański, K. Kowalczyk (87′ Dziengielewicz).

Polonia: Winiecki – Skowroński, Zarzeczny (46′ Hoffman), Neubauer – Cichocki, Szuba, Kozłowski (46′ Cholewiński), Mikołajczak (82′ Pietruszka), Zgliński – Rychłowski, Piątkowski.

W następnej kolejce nasz zespół wyjeżdża do Trabek Wielkich gdzie rozegra ligowe spotkanie z Orłem.