Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Mistrzynie Województwa Pomorskiego

2015-11-19 09:28:27

Wspaniałym sukcesem zakończyły się mistrzostwa województwa pomorskiego w unihokeju dziewcząt szkół podstawowych rozgrywane 18 listopada 2015 roku w zaprzyjaźnionej szkole SP 47 Gdynia Dąbrowa.

Złoto zdobyła Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk a srebrne medale gospodynie Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia. Bramkę na wagę zwycięstwa strzeliła Jagoda Maderska!

Warto podkreślić, że wszystkie dziewczynki trenują w klubie Energa Olimpia Osowa Gdańsk.

W tym miejscu dziękujemy dyrektorom szkół, pani Marioli Cyranek ( SP 81 Gdańsk ) i panu Krzysztofowi Jankowskiemu ( SP 47 Gdynia ) za życzliwość i wspieranie naszych młodych talentów.

Sam turniej był zwieńczeniem wielostopniowych eliminacji a udział w finałach to wielki sukces dla każdej drużyny.

Do Gdyni przyjechało 6 zespołów, które wygrały swoje eliminacje.

Po losowaniu szkoły podzielono na dwie grupy.

Grupa A : SP Trumiejki, SP 1 Chojnice i SP 81 Gdańsk

Grupa B : SP 3 Słupsk, SP 47 Gdynia i SP 5 Lębork

Wyniki:

1. SP Trumiejki - SP 1 Chojnice 2:4

2. SP 3 Słupsk - SP 47 Gdynia    1:3

3. SP 1 Chojnice - SP 81 Gdańsk 0:5

4. SP 47 Gdynia - SP 5 Lębork     4:0

5. SP Trumiejki - SP 81 Gdańsk   0:2

6. SP 3 Słupsk - SP 5 Lębork        3:0

7. mecz o 5 miejsce: SP Trumiejki - SP 5 Lębork 0:0    0:1 d

8. mecz o 3 miejsce: SP 1 Chojnice - SP 3 Słupsk 0:3

9. mecz o 1 miejsce: SP 81 Gdańsk - SP 47 Gdynia 1:0

 

Kolejność końcowa:

1. SP 81 Gdańsk

2. SP 47 Gdynia

3. SP 3 Słupsk

4. SP 1 Chojnice

5. SP 5 Lębork

6. SP Trumiejki

Skład SP 81: Małgorzata Nowicka, Karolina Madejska, Luiza Sumisławska, Jagoda Maderska, Marta Bieniasz-Krzywiec, Maja Siłacz, Julia Koza, Weronika Zielna, Matylda Stefańska, Malwina Bieschke, Anna Kopaczewska, Kamila Sowińska , trener: Piotr Ludwichowski

Skład SP 47 Gdynia: Daria Krason, Marysia Szymańska, Weronika Kozłowska, Agata Poręba, Paulina Madej, Kasia Łyszyk, Ala Zielonka, Martyna Grądzka, Wiktoria Milewczyk, Sara Bejm, Marta Słówko trener: Paweł Ludwichowski

 

Piotr Ludwichowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ



kod: unas