Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Worek medali dla Energi Olimpii Osowa

2015-11-30 01:30:09

Zakończyły się rozgrywki organizowane przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.

Energa Olimpia Osowa może pochwalić się w tym roku całkiem pokaźnym workiem medali.

Nasi podopieczni zdobyli aż 5 złotych, 4 srebrne i 1 brązowy.

 

SP 81 Gdańsk - dziewczynki - mistrzynie Gdańska

SP 81 Gdańsk - dziewczynki - mistrzynie województwa pomorskiego

 

Gimnazjum 33 Gdańsk - dziewczyny - mistrzynie Gdańska

                                        dziewczyny - wicemistrzynie województwa pomorskiego

Gimnazjum 33 Gdańsk - chłopcy - mistrzowie Gdańska

                                         chłopcy - wicemistrzowie województwa pomorskiego

 

SP 47 Gdynia - wicemistrzynie Gdyni

                         wicemistrzynie województwa pomorskiego

Gimnazjum 19 Gdynia - mistrzynie Gdyni

                                        brązowe medalistki województwa pomorskiego       

 

Ostatnim akordem tych rozgrywek była Gimnazjada chłopców.

 Zawody rozegrano w Gimnazjum 19 w Gdyni Dąbrowie.

 

  

WYNIKI

Grupa A – eliminacje

 

Szkoła

1

2

3

PKT

Miejsce

1. GIMNAZJUM 20 GDYNIA

 

2:1

2 : 4

2

II

2. GIMNAZJUM PRZYJAŹŃ

1:2

 

1 : 7

0

III

3. GIMNAZJUM GARDEJA

4 : 2

7 : 1

 

 

I

 

 

Grupa B – eliminacje

 

Szkoła

1

2

3

PKT

Miejsce

1.GIMNAZJUM STAROGARD GDAŃSKI

 

0 : 2

1 : 1

1

III

2.GIMNAZJUM 33 GDAŃSK

2 : 0

 

1 : 0

4

I

3.GIMNAZJUM SŁUPSK

1 : 1

0 : 1

 

1

II

 

            

                           FAZA FINAŁOWA

 

o 5 miejsce -  GIMNAZJUM PRZYJAŹŃ : GIMNAZJUM 4 STAROGARD 

                                                                                GDAŃSKI  9 : 1

o 3 miejsce -  GIMNAZJUM 20 GDYNIA : GIMNAZJUM 6 SŁUPSK        4 : 2

o 1 miejsce –  GIMNAZJUM GARDEJA : GIMNAZJUM 33 GDAŃSK       3 : 0

 

Kolejność Końcowa:

  1. Miejsce   GIMNAZJUM GARDEJA
  2. Miejsce    GIMNAZJUM 33 GDAŃSK
  3. Miejsce    GIMNAZJUM 20 GDYNIA
  4. miejsce    GIMNAZJUM 6 SŁUPSK
  5. miejsce    GIMNAZJUM PRZYJAŹŃ
  6. miejsce    GIMNAZJUM 4 STAROGARD GDAŃSKI

GIMNAZJUM 33:  

BRUSS KUBA, DRABIŃSKI ANTONI, DROBICKI JAN, DRÓŻDŻ PIOTR, DUNAJSKI MICHAŁ, KIEJDO SZYMON, KIWAK PATRYK, KUBIAK PIOTR, MICHALSKI PIOTR, NOWICKI JAKUB, PARADA HUBERT, POZORSKI GRZEGORZ

Trener :SZYMON ADAMCZYK

 

W tym miejscu chcemy podziękować dyrektorom szkół:

pani Marioli Cyranek - SP 81 Gdańsk

pani Marzenie Majerowskiej - Gimnazjum 33

panu Krzysztofowi Jankowskiemu - Zespół Szkół nr 14 w Gdyni

 

trenerzy: Piotr Ludwichowski i Paweł Ludwichowski

 

P.Ludwichowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ



kod: unas