Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniej KS Chwaszczyno Cup 2015

2015-12-08 10:24:40

Dnia 28 listopada drużyna rocznika 2005 ze szkółki piłkarskiej Jacka Grembockiego (SKS Olimpia Osowa) pod opieką trenera Kamila Dziengielewicza wzięła udział w turnieju KS Chwaszczyno Cup 2015. Rozgrywki odbyły się na hali widowiskowo – sportowej w Żukowie. W zmaganiach uczestniczyło 8 drużyn. Fazę grupową zakończyliśmy na II pozycji. W półfinale spotkaliśmy się z drużyną UKS Mosty. O wyrównanym poziomie świadczy to, iż mecz zakończył się wynikiem 0:0, a o zwycięstwie i dalszym awansie w turnieju decydowały rzuty karne, w których przeciwnik okazał się lepszy. W meczu o trzecie miejsce spotkaliśmy się z drużyną SKS Bałtyk I Gdynia. Zacięta walka toczyła się do końca. W ostatnich minutach piękny strzał Piotra Kosedy dał nam zwycięstwo i III miejsce w turnieju.

To nie jedyne sukcesy naszej drużyny w tym turnieju – królem strzelców został nasz zawodnik Mateusz Radoń, a indywidualną nagrodę dla najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Karol Śmigielski.

 

Na słowa uznania zasługuje również organizator imprezy – KS Chwaszczyno. Turniej został przygotowany w sposób profesjonalny. Piłkarskie zmagania uświetniły pokazy żonglerki,       nie zabrakło też naszej ulubionej …..pizzy.

 

Wyniki końcowe:

  1. UKS Mosty
  2. KS Chwaszczyno,
  3. Olimpia Osowa
  4. Bałtyk I Gdynia
  5. Bałtyk II Gdynia
  6. GKS Kowale
  7. GKS Żukowo
  8. Dragon Bojano
 

 

Janusz Chojnacki

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas