Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚPIEWAJĄCY AKTORZY dla orkiestry

2016-01-05 00:51:11

Z okazji 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy serdecznie zapraszamy na koncert ŚPIEWAJĄCY AKTORZY, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Jak zawsze koncert będzie się składał z dwóch części. W pierwszej z nich hasłami wiodącymi będą w tym roku: tolerancja, pokój, wolność. W czasach ogromnych niepokojów, wzajemnej niechęci i nienawiści, chcemy powiedzieć STOP agresji oraz ignorancji społecznej.

W części pierwszej koncertu usłyszymy: Grace Gospel Choir z Sopotu, Agnieszkę Kaczor wraz zespołem: Agnieszką Brenzak, Tomaszem Gregorem i Maciejem Podgórzakiem, Agatę Bykowską, Edytę Janusz-Ehrlich, Karola Drozda, Tomasza Więcka, Magdalenę Boć, Szymona Sędrowskiego, Saszę Reznikowa z Galą Audzejenką, Macieja Konopińskiego, Agatę Walczak. Zespołem muzycznym będzie kierować Ignacy Jan Wiśniewski, aranżer wszystkich piosenek w tej części koncertu.

Skład zespołu:
Ignacy Jan Wiśniewski - instrumenty klawiszowe, aranżacje
Maja Miro Wiśniewska - flety
Maciej Sawczuk - gitary
Maciej Sadowski - kontrabas, gitara basowa
Antoni Wojnar - perkusja

Część druga, to tradycyjnie bogactwo artystycznych odsłon, z jakimi w piosence aktorskiej mieliśmy do czynienia w ostatnim sezonie/roku. W tej części zaprezentują się: Grace Gospel Choir z Sopotu, Michał Pasternak, Olga Barbara Długońska, Karol Drozd i Kaja Mianowana, soliści Opery Bałtyckiej, Teatr Teorikon, aktorzy Teatru Miniatura we fragmentach z „Odlotu. Szopki za 2014 rok", Słowiańska Dusza.

Koncert rozpocznie się o godz. 12.00. Część artystyczną zakończymy o godz.15.00. Następnie, tradycyjnie, odbędzie się licytacja. Wstęp - za wrzutę do puszki. Ponadto będzie loteria fantowa i niespodziewane niespodzianki.

Nikogo nie może zabraknąć! Pieniądze zbierane są na szczytny cel: zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Organizatorami koncertu są: Teatr Wybrzeże i Fundacja Pomysłodalnia.

 

Więcej informacji na stronie www.koncert.pomyslodalnia.pl

 

Grzegorz Kwiatkowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas