Dwa pewne zwycięstwa juniorek starszych!

2016-01-25 11:49:48

W miniony weekend rozegrane zostały kolejne mecze ligi juniorek starszych. Nasze zawodniczki wyjątkowo rozegrały swoje spotkania w zaprzyjaźnionej hali SP 47. Dzięki przychylności dyrektora szkoły Pana Krzysztofa Jankowskiego nasza młodzież może trenować i rozgrywać mecze w szkole na Dąbrowie.

Przeciwnikiem naszych juniorek był zespół UKS Fenomen Babimost. ENERGA nie zawiodła i pewnie pokonała swoje przeciwniczki 8 : 3 i 10 : 2. Oba spotkania miały podobny przebieg.Bardzo wyrównany początek i w miarę upływu czasu punktowanie rywalek, które z minuty na minutę traciły siły. Świetne mecze rozegrała bramkarka Babimostu,która uchroniła swój zespół od dużo wyższych porażek. Nasza drużyna grała szybko i widowiskowo, dzięki czemu kibice zobaczyli dużo bramek i pięknych akcji.

ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Fenomen Babimost 8 - 3 (3-2,1-1,4-0)
najlepsza zawodniczka - Martyna Sumisławska

ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Fenomen Babimost 10 - 2 (5-2,2-0,3-0)
najlepsza zawodnicza - Oliwia Ryszewska

Energa Olimpia Osowa Gdańsk: Dominika Marzec, Aleksandra Dąbek, Aleksandra Rulewska, Oliwia Ryszewska, Kasia Pawłowska, Ula Grzywińska, Weronika Grądzka, Karina Chmielecka, Natalia Rutecka, Ewelina Nowaczyk, Martyna Sumisławska, Roksana Polańska, Alicja Stój.

trenerzy: Paweł Ludwichowski, Piotr Ludwichowski

Serdecznie dziękujemy firmie Ziaja za ufundowanie nagród dla najlepszych zawodniczek.