Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby Barbary Faron

2016-02-18 10:05:46

Fundacja Wspólnota Gdańska zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby Barbary Faron.

WARZYWNIAK GALERIA SZTUKI

Gdańsk Oliwa, Opata Jacka Rybińskiego 25

Wernisaż 19.02.2016,

godz. 18:00

Wystawa 20.02-02.03.2016, godz. 10:00-19:00

Wstęp wolny

 

Barbara Faron - gdańszczanka z korzeniami w Rzeszowie. Zaraz po ukończeniu studiów inżynierskich na Politechnice Śląskiej przybyła do Gdańska i została tu już na stałe.

Po latach aktywności zawodowej odkryła w sobie pociąg do sztuki. Malarstwa uczyła się od Stanisława Olesiejuka, Jagody Modrakowskiej i Beaty Polak-Peli. Ceramikę studiowała w Gdańskiej Szkole Artystycznej u Marzeny Gawrysiak , a potem u  Izabeli Moroz-Janiszewskiej.

W 2006 roku, wspólnie z koleżankami założyła grupę Malwy, do której należą: Barbara Faron, Sławka Ligenza-Hill, Elżbieta Krasińska, Ewa Stryjska, Małgorzata Godlewska i Katarzyna Michalczewska. Grupa prowadzi bardzo ożywioną działalność twórczą. Malwy organizują plenery w Polsce, we Włoszech i w Hiszpanii; biorą udział w warsztatach artystycznych; prezentują swoje prace na wystawach zbiorowych i indywidualnych.

Przykład Malw dowodnie świadczy o tym, że w każdym wieku można rozpocząć realizację własnych pasji, czy to będzie sztuka, sport czy inna dziedzina. NIGDY NIE JEST NA TO ZA PÓŻNO!

Prace Malw można obejrzeć na stronie www.malwy.com.pl oraz na stronie galerii Menuo Art Gallery www.menuo.pl.

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas