Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na Mistrzostwa Osowej w Badmintonie

2016-02-22 09:46:57

W sobotę 27 lutego o godz. 10:00 po raz dziewiąty zmagania sportowe rozpoczną amatorzy badmintona. KS OLIMPIA Osowa oraz ZSO nr 2 zapraszają do udziału w IX Amatorskich Mistrzostwach Osowy w Badmintonie.

 

Turniej odbędzie się w sobotę, 27 lutego o godz. 10:00 na sali gimnastycznej w ZSO nr 2 przy ul. Wodnika 57. Organizatorzy proszą zgłoszenie swojego udziału poprzez wysłanie maila na adres: darek.milczynski@vp.pl z danymi:

Imię i nazwisko uczestnika,

wiek (rocznikowo).

Możliwe są również zapisy bezpośrednio w dniu turnieju.

 

W godzinach 9:00-9:45 odbędą się zapisy, rozgrzewka oraz losowanie grup. W turnieju nie ma ograniczeń wiekowych. Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach:

- kategoria juniorska do lat 15 (rocznikowo),

- kategoria seniorska 15 +.

 

Na zawody zapraszamy tylko amatorów. Osoby trenujące w klubach prosimy o nieprzychodzenie, ponieważ chcemy, aby na naszych imprezach - przynajmniej na starcie - każdy miał równe szanse. Uczestnicy muszą posiadać przy sobie dokument tożsamości oraz swój sprzęt sportowy, odpowiednie obuwie.

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas