Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLEJNE SUKCESY ORLIKÓW Z OLIMPII OSOWA

2016-03-29 13:35:15

Mamy przyjemność poinformować o kolejnych sukcesach młodych piłkarzy z naszej dzielnicy.

5 marca podopieczni trenera Jacka Grembockiego wzięli udział w turnieju PORTOWIEC CUP dla rocznika 2007. Po bardzo dobrej grze młodzi piłkarze odnieśli zasłużone zwycięstwo w całym turnieju. W finale OLIMPIA OSOWA pokonała EX-SIEDLCE GDAŃSK. Cała drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze nie przegrywając żadnego meczu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany nasz zawodnik. Wśród młodych piłkarzy widać było dużo radości, pomimo rywalizacji zachowywali się fair play. Gorące brawa dla wszystkich uczestników za walkę i pozostawienie "serca" na boisku.

Również 13 marca okazał się dniem szczęśliwym.

Drużyna OLIMPII OSOWA rocznik 2007 wzięła udział w halowym turnieju piłki nożnej Żaków w Somoninie. W turnieju tym wystartowało oprócz naszej drużyny jedenaście bardzo silnych ekip. OLIMPIA OSOWA zaprezentowała się bardzo dobrze na tle innych drużyn. Jednak w końcówce zabrakło trochę szczęścia. To była nie tylko sportowa rywalizacja, ale także dobra zabawa dla wszystkich zawodników.

Natomiast drużyna OLIMPII OSOWA rocznik 2005 zakończyła swój udział w turnieju PRZODKOWO CUP na 3 miejscu. Na pięknym obiekcie sportowym w miejscowości Przodkowo po zaciętej walce o wejście do ścisłego finału w meczu o 3 miejsce drużyna OLIMPII OSOWA odniosła zwycięstwo nad drużyną MZKS Hel. Udział w tym turnieju był nie tylko sprawdzianem piłkarskich umiejętności, ale przede wszystkich był okazją do miłego spędzenia czasu zarówno dla zawodników jak i dla wiernych kibiców Orlików z OLIMPII OSOWA.

GRATULUJEMY !!!

Piotr Jakubowski, Janusz Chojnacki

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas