Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bogdan Zajdziński trenerem akademickiej kadry Polski

2016-03-30 00:26:52

Z przyjemnością informujemy, że Polski Związek Unihokeja rozpoczął proces tworzenia nowej Kadry Narodowej - Akademickiej Kadry Narodowej Kobiet! 

Trenerem nowej Reprezentacji Polski będzie doskonale znany polskim i osowskim kibicom Bogdan Zajdziński. W swojej wieloletniej karierze trenerskiej piastował m.in. funkcję trenera Kadry Narodowej Kobiet oraz wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski w najwyższej żeńskiej klasie rozgrywkowej w Polsce. Przez wiele lat związany z Energią Olimpią Osowa.

 

Najbliższym celem Akademickiej Reprezentacji Polski będą Mistrzostwa Świata w Porto, które odbędą się już w lipcu br. Do tej pory do portugalskiego turnieju zgłosiły się, oprócz Reprezentacji Polski, drużyny narodowe z Szwecji, Finlandii, Czech, Szwajcarii, Hiszpanii i Japonii.

 

Najważniejsza impreza, która jest zarazem głównym celem nowo utworzonej drużyny to Akademickie Mistrzostwa Świata, które odbędą się w roku 2018 w Łodzi! 

 

Zgodnie z dyrektywami Międzynarodowej Federacji Sportu Akademickiego w imprezach tej rangi udział mogą brać jedynie zawodnicy i zawodniczki będący studentami uczelni wyższych. 

red

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas