Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już w najbliższą niedzielę festyn sportowy

2016-04-08 17:10:25

Już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia, wystartuje kolejna edycja Sportowych Festynów Dzielnicowych realizowanych przez nasz projekt wspólnie z Lwami Północy i Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Gdańska.

Tym razem impreza odbędzie się na Osowej, na terenie ZSO Nr 2 na ulicy Wodnika 57. Startujemy o godzinie 10:00 i bawimy się do godziny 14:00.

Tradycyjnie na wszystkie dzieci, które do nas zawitają czekały będą dmuchańce, skakańce oraz eurobungee, na których będzie można wyszaleć się do woli. Nie zabraknie konkursu wiedzy o Lechii, w którym każdy wygrywa. Do godziny 10:30 na stoisku Lwów Północy zbierane będą zapisy do turnieju piłkarskiego dla uczniów szkół podstawowych (regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym do pobrania pod tym linkiem  http://lechiagdansk.kibice-razem.pl/Home/sportowy-festyn-dzielnicowy-osowa-10042016 ).

Po raz pierwszy na nasz festyn zawitają wielokrotne mistrzynie Polski z Biało-Zielone Ladies Gdańsk, które zmierzają pewnie po 6 tytuł z rzędu. Nie zabraknie atrakcji przygotowanej przez chłopaków z grupy Ultras Lechia Gdańsk, a najważniejszym wydarzeniem będzie oczywiście wizyta piłkarzy Lechii Gdańsk wraz z Lwem maskotką.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami zarówno z Osowej, jak i całego Gdańska.


Od 2010 roku działa w Gdańsku projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk. Od 2014 roku wspólnie z SKLG "Lwy Północy" oraz Urzędem Miejskim w Gdańsku organizujemy Sportowe Festyny Dzielnicowe.

Agnieszka Mazurkiewicz

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas