Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juniorki starsze czwarte na Mistrzostwach Polski

2016-04-18 18:10:31

Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorek Starszych już za nami. Niestety pomimo ambitnej postawy nasze dziewczęta musiały zadowolić się najbardziej nielubianym przez sportowców czwartym miejscem.

 

Na pewno duży wpływ na wynik końcowy miały kontuzje naszych podstawowych zawodniczek. Dominika Marzec w pełni zdrowia zawsze była dla nas pewnym punktem. Zastępująca ją w bramce Patrycja Bernacka po fatalnym pierwszym spotkaniu w kolejnych zagrała dużo lepiej. Kolejna strata to kontuzja już w pierwszym pojedynku niezawodnej Roksany, która wraz z Alą Stój tworzyła drugi atak i zawsze przebywała na boisku podczas gry w przewadze i osłabieniu. Wobec jej nieobecności musieliśmy zmienić ustawienie zespołu w power play i boxie.

Pomimo trzech porażek nasza drużyna była chwalona za bardzo dobrą, mądrą i szybką grę przez wszystkich obserwatorów, sędziów, trenerów i kibiców. Świetny turniej rozegrała Weronika Grądzka, która w opinii wielu osób zasłużyła na tytuł MVP MP.

 

Kolejność końcowa MP:
I miejsce - PUKS Trzebinia
II miejsce - MMKS Podhale Nowy Targ
III miejsce - MLUKS SUS Travel Jedynka Trzebiatów
IV miejsce - ENERGA Olimpia Osowa

 

ALL STARS MP:
Ola Oszuścik - Trzebiatów 
Zuza Krzywak - Trzebiatów 
Jutrzenka Cirocka - Trzebiatów 
Dominika Kołodziej - Trzebinia 
Dominika Buczek - Nowy Targ 
Zuza Krzystyniak - Nowy Targ 
MVP MP - Ewelina Turek - Trzebinia

 

Punktację kanadyjską zdecydowanie wygrała nasza ALA STÓJ!!!

ENERGA Olimpia Osowa:
Dominika Marzec, Patrycja Bernacka
Oliwia Ryszewska, Ola Dąbek, Kasia Pawłowska, Ula Grzywińska, Sandra Wołowska, Weronika Grądzka, Martyna Sumisławska, Ala Stój, Roksana Polańska, Ewelina Nowaczyk, Karina Chmielecka, Natalia Rutecka, Ola Rulewska, Dominika Poręba.
trenerzy Paweł i Piotr Ludwichowscy

 

P.Ludwichowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas