Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mimo dwóch zwycięstw Polska nie zagra w półfinale

2016-07-23 08:33:32

W trzecim dniu Akademickich Mistrzostw Świata w Unihokeju Kobiet w Porto, Polska podniosła się po porażce z Czechami i pewnie ograła Japonię 5-1. Niestety, mimo dwóch zwycięstw nie zagra w półfinale. Przypomnijmy, że w kadrze Polski wystepuje 5 zawodniczek Olimpii Osowa.

Pierwszą bramkę dość niespodziewanie strzeliły Japonki, co okazało się bodźcem dla Polek. Jeszcze w I tercji Polki pokazała jednak swoją siłę i wyszła na prowadzenie 2-1.

Kolejne bramki padły w drugiej tercji i nasze reprezentantki wyszły na prowadzenie 5-1. W ostatniej odsłonie meczu trafień już nie było.

Najlepszą zawodniczką Reprezentacji Polski została Kinga Bugajska. Bramki dla naszego zespołu strzelały: Samson, Szychta, Timek, Bugajska, Kubowicz.

Mecz zakończył fazę grupową - na 3. miejscu punktacji kanadyjskiej znalazła się Katarzyna Fuła. Koleje miejsca przypadły Agnieszce Timek (6.), Annie Szychcie (7.), Justynie Krzywak (8.) oraz Hannie Samson (10.).

- Wszyscy wiedzieli jaki jest podział na grupy oraz drabinka turnieju - mówi Sekretarz Generalny PZUnihokeja, Marcin Rudziński. - Aby grać dalej trzeba było wygrać z Czeszkami. Dziewczyny zagrały świetnie, brakło trochę szczęścia, ale ja chciałbym zauważyć coś innego. W jutrzejszym półfinale zagra Szwajcaria, która nie wygrała żadnego meczu, a bilans bramkowy ma -6. Polska zebrała 4 punkty oraz bilans +24. W grupie A od początku grano o pietruszkę - podsumowuje. 

W fazie play off Reprezentacja Polski zmierzy się ponownie z Hiszpanią oraz Japonią.

źródło: pzunihokeja.pl

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas