Zwycięski początek sezonu

2016-09-05 08:55:04

Zwycięstwem, 3 punktami i nowymi strojami zainaugurowała rundę jesienną sezonu ligowego 2016/2017 drużyna Młodzików Olimpii Osowa.

W niedzielę 4 września na pięknym boisku w Chwaszczynie rozegraliśmy mecz z drużyną Orkan II Rumia MKS.

Mimo deszczowej pogody atmosfera była gorąca. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0. Gol dla Olimpii Osowa strzelony w drugiej połowie przez Wiktora dał nam prowadzenie. Radość jednak nie trwała długo – drużyna przeciwna strzeliła wyrównującą bramkę. Nic to, dopóki piłka jest w grze. Końcówka meczu to już gol za golem w wykonaniu Olimpii Osowa. Tym samym zwyciężyliśmy wynikiem 4:1. Wygrana ta tym bardziej cieszy, że był to nasz pierwszy mecz rozgrywany na dużym boisku.

Mecz ten był również okazją do zaprezentowania się w nowych strojach, których zakup był możliwy dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Gdańsk-Osowa i pani dyrektor Gimnazjum 33, za co serdecznie dziękujemy.