Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekcja unihokeja Olimpii rozpoczyna nowy sezon

2016-09-18 23:53:53

Drużyna seniorek będzie broniła tytułu mistrzowskiego, wywalczonego w dramatycznych okolicznościach w Nowym Targu. W rozgrywkach młodzieżowych wystawiamy aż 8 drużyn, które powalczą o jak najwyższe lokaty na zakończenie sezonu.

Dobrze nam znani: Christer Bertilson i Paweł Ludwichowski poprowadzą reprezentację Polski podczas eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet, które odbędą się w lutym we Włoszech.

 

Mamy kolejne pomysły i plany, związane z promocją unihokeja w Osowej i Gdańsku. Są duże szanse na rozegranie meczu pokazowego z reprezentacją Polski.

 

W ostatni weekend trenerzy Paweł Ludwichowski i Piotr Ludwichowski brali udział w zgrupowaniu kadry Polski kobiet, a wraz z nimi aż 5 zawodniczek: Hanna Samson, Weronika Grądzka, Maja Stenka, Jagoda Wieczorek i Marta Chudyszewicz.

 


Po raz kolejny zorganizujemy turniej pamięci Izy Strzałkowskiej, naszej zawodniczki, która zginęła tragicznie kilka lat temu. Chcemy podtrzymywać pamięć o Izie poprzez otwarte turnieje, w których może wystartować każde dziecko i niezależnie od wyniku otrzymać nagrodę. Najważniejszy jest sam udział i wychowanie poprzez sport.

Duże słowa podziękowania należą się Urzędowi Miasta Gdańska. Dzięki otrzymanej dotacji możemy zgłosić drużyny do rozgrywek ogólnopolskich, zorganizujemy turnieje eliminacyjne mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych oraz zakupimy część sprzętu sportowego dla klubu.

 

  PIOTR LUDWICHOWSKI

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas