Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzież z UKS Grizzly na XIV Międzynarodowym turnieju judo w Słupsku

2016-09-20 13:55:56

Dziesięciu dzielnych Misiaków z naszego klubu wyruszyło wczesną porą do Słupska. Pierwszy turniej w tym sezonie, więc i po przerwie wakacyjnej trudno było się rozruszać, ale nasi zawodnicy wcale nie tak łatwo oddawali swoją skórę zdoywając w tym mocno obsadzonym międzynarodowym konkursie srebro, brąz, dwa miejsca piąte oraz jedno siódme. Dziewięciu spośród dziesięciu z naszych zawodników wygrało przynajmniej jedną walkę i praktycznie każdą stoczył w pełnym regulaminowym czasie.

 

Z przyjemnością oglądało się walki Szymona Zdunka [3m. -35kg], który przegrał pierwszą walkę, ale potem szedł jak burza wygrywając wszystkie walki przed czasem na piękne "dyszki". Podobnie zresztą jak Kacper Płachecki [2m. -32kg], który przegrał jedynie walkę finałową z Rosjaninem, a to też tylko na wskazy, ponieważ regulaminowy czas walki oraz dogrywkę szli łeb w łeb.

 

Coraz lepiej ogląda się walki Adriana Sałaty [5m. -38kg], którego przestaje powoli zżerać i blokować stres - podobnie zresztą zaczyna walczyć Hubert Helowicz [5m. -42]. W wadze -38kg doszło również i do bratobójczej walki pomiędzy Jankiem Filipiakiem a Benkiem Wojtaszewskim, z której, tym razem zwycięsko wyszedł ten pierwszy.

 

Sobota nie była dobrym dniem dla braci Rychterów - zarówno Piotrek jak i Tomek dość szybko zakończyli swoje walki na miejscach niepunktowanych - podobnie zresztą jak Adrian Markowski i Victoria Lenz, która niestety współzawodniczy jeszcze w swojej grupie wiekowej z chłopcami a ci okazują się już dla naszej małej wojowniczki zbyt silni - walki ze swoimi rówieśniczkami Vica wygrywa w zdecydowanej większości przypadków!

 

Wyniki słupskiego Turnieju prezentują się dla naszych zawodników następująco:

1. Piotr Rychter [-38kg] - 1w, 2p

2. Tomek Rychter [-28kg] - 2p

3. Adrian Markowski [-33kg] - 1w, 2p

4. Huber Helowicz [-42kg] - 2w, 2p - V. miejsce

5. Jan Filipiak [-38kg] - 2w, 3p - VII. miejsce

6. Adrian Sałata [-38kg] - 1w, 2p - V. miejsce

7. Benek Wojtaszewski [-38kg] - 1w, 2p

8. Szymon Zdunek [-35kg] - 3w, 1p - III. miejsce

9. Kacper Płachecki [-32kg] - 3w, 1p - II. miejsce

10. Victoria Lenz [-28kg] - 1w, 2p

Tomasz Chróścielewski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas