Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





AWANS DO TURNIEJU FINAŁOWEGO „UNIHOKEJ ŁĄCZY DZIECI”

2016-10-03 14:38:36

W pierwszą niedzielę października rozegrany został ogólnopolski turniej „Unihokej łączy dzieci”. Bardzo dobrze spisały się młode zawodniczki z Osowy, które zdecydowanie wygrały wszystkie swoje mecze i zasłużenie zajęły 1 miejsce! Warto podkreślić, że nasza drużyna strzeliła w 4 meczach aż 27 bramek tracąc tylko 1!

 

Nagrody indywidualne dla najlepszych napastniczek zdobyły Jagoda Maderska i Marta Bieniasz-Krzywiec.

 

Należy pochwalić cały zespół, który pokazał się z jak najlepszej strony. W nagrodę dziewczęta awansowały do ogólnopolskiego finału, który odbędzie się za 3 tygodnie w Katowicach.

 

Trzecie miejsce oraz awans do finałów zapewniły sobie nasze koleżanki z Gdyni Dąbrowy!

Wyróżnienie dla najlepszego obrońcy otrzymała Weronika Kozłowska a dla najlepszej rozgrywającej - Martyna Grądzka.

 

Dziękujemy pani dyrektor Marioli Cyranek za wspieranie unihokeja w Szkole Podstawowej nr 81.

 

Wyniki:

1. SP 10 RUMIA - SP 47 GDYNIA 0:5

2. UKS CHWARZNO GDYNIA - SP 81 GDAŃSK 0:7

3. SP 10 RUMIA - UKS JEDYNKA ORZYSZ 1:2

4. UKS CHWARZNO GDYNIA - MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW 4:3

5. SP 47 GDYNIA - UKS JEDYNKA ORZYSZ 5:0

6. SP 81 GDAŃSK - MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW 8:1

7. mecz o 5 miejsce MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW - SP 10 RUMIA 6:0

8. półfinał UKS CHWARZNO GDYNIA - SP 47 GDYNIA 3:0

9. półfinał SP 81 GDAŃSK - UKS JEDYNKA ORZYSZ 9:1

10. mecz o 3 miejsce SP 47 GDYNIA - UKS JEDYNKA ORZYSZ 3:1

11. mecz o 1 miejsce UKS CHWARZNO GDYNIA - SP 81 GDAŃSK 0:4

 

1 miejsce SP 81 Gdańsk

2 miejsce UKS Aligator Chwarzno

3 miejsce SP 47 Gdynia

4 miejsce UKS Jedynka Orzysz ( woj. warmińsko-mazurskie )

5 miejsce MLUKS Jedynka Trzebiatów ( woj. zachodniopomorskie )

6 miejsce SP 10 Rumia

 

Skład: Ania Zelewska, Karolina Madejska, Małgorzata Nowicka, Luiza Sumisławska, Jagoda Maderska, Marta Bieniasz-Krzywiec, Ania Zelewska, Aleksandra Hinz, Julia Koza, Malwina Stefańska, Matylda Bieschke, Weronika Zielna.

Piotr Ludwichowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ



kod: unas