Kolejne zwycięstwa juniorek starszych!

2016-10-23 11:46:53

Dwoma wysokimi zwycięstwami zakończyła się 3 i 4 kolejka ligi juniorek starszych. Do Gdańska przyjechała drużyna UKS Błyskawica Niechanowo.

Olimpia Osowa była faworytem weekendowych spotkań i nie zawiodła. W sobotni wieczór festiwal strzelecki rozpoczęła Malwina Zagórska. Pierwszą tercję kończymy z wynikiem 4:1 a jedyną bramkę przeciwniczki strzelają grając w przewadze.

Druga i trzecia tercja to dalsza dominacja Gdańszczanek. Niezwykłego wyczynu dokonała Kasia Pawłowska, która grając w obronie strzeliła 3 bramki. Kolejne gole dołożyły Ala Stój ( 3 bramki ), Weronika Grądzka ( 2 bramki ), Ewelina Nowaczyk ( 2 bramki ) i Aleksandra Dąbek ( 1 bramka ). Drugą bramkę również straciliśmy grając w osłabieniu.

Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Błyskawica Niechanowo 12:2 ( 4:1, 2:1, 6:1 )

najlepsza zawodniczka: Kasia Pawłowska

W rewanżu również nasza przewaga nie podlegała dyskusji. Tym razem worek z bramkami otworzyła Karina Chmielecka. Przeciwniczki ograniczały się głównie do obrony. Ich bramkarki były świetnie dysponowane i ciężko nam było się przebić. Mimo to strzeliliśmy jeszcze 8 bramek i całe spotkanie wygraliśmy 9:0.

Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Błyskawica Niechanowo 9:0 ( 4:0, 3:0 , 2:0 )

najlepsza zawodniczka: Alicja Stój

Serdeczne podziękowania dla firmy Ziaja za ufundowanie upominków dla najlepszych zawodniczek!

Dzięki dwóm wysokim zwycięstwom prowadzimy w grupie A.

Poz

Drużyna
M W P RZ RP Bramki Pkt
1   KS Olimpia Osowa Gdańsk 4 4 0 0 0 38 - 4 12
2 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 4 4 0 0 0 32 - 8 12
3 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 4 0 4 0 0 8 - 26 0
4 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 4 0 4 0 0 4 - 44 0

Olimpia Osowa Gdańsk: Dominika Marzec, Patrycja Bernacka, Aleksandra Dąbek, Wiktoria Targońska, Katarzyna Pawłowska, Sandra Wołowska, Aleksandra Rulewska, Weronika Grądzka, Alicja Stój, Martyna Sumisławska, Roksana Polańska, Malwina Zagórska, Ewelina Nowaczyk, Karina Chmielecka, Natalia Rutecka, Dominika Poręba.