Dwa zwycięstwa seniorek Olimpii

2016-10-30 20:32:17

W rozegranych w Osowej III i IV kolejce Ekstraklasy kobiet w unihokeju nasza drużyna dwukrotnie pokonała silny zespół PKS MOS Zbąszyń 6:1 i 4:3.

W sobotę przewaga naszego zespołu była wyraźna juz od początku spotkania, chociaz pierwsza bramka padła dopiero na 2 minuty przed przerwą. Druga połowa była podobna. Natomiast w trzeciej przeciwniczki nie wytrzymały kondycyjnie spotkania i uległy aż 4:1.

Bramki dla Olimpii zdobyły: Malwina Zagórska (2),  Marta Chudyszewicz (2), Laura Łącka i Weronika Grądzka.

Mecz niedzielny był bardziej dramatyczny. Zespół ze Zbąszynia pierwszy strzelił gola i to nasze zawodniczki musiały odrabiać.  Bramki kolejno padały na przemian. Nasz zespół odrobił starty w 34 minucie. Był wówczas remis 3:3. Decydująca bramka padł w 44 minucie spotkania i mimo wielu prób obu zespołów wynik pozostał niezmiennym

Bramki dla Olimpii zdobyły: Marta Chudyszewicz (2), Maja Stenka i Weronika Grądzka.

Zespół Olimpii Osowa przewodzi w tabeli żeńskiej ekstraklasy grupy A mając komplet punktów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.