Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cudowne musicale - od West Endu aż po Broadway!

2017-01-16 19:07:41

Super propozycja na Walentynki!   Zagramy dzień przed walentynkami, ale jest to znakomity pomysł, by zabrać w ramach obchodów tego święta swoje wybranki na to niesamowite i pełne wzruszeń widowisko muzyczne.  Będzie to cudowny prezent  i okazja do spędzenia czasu ze sobą.

 

Jeden z najlepszych spektakli (koncertów) Stowarzyszenia Teatralnego INGENIUM, przygotowany z dużym rozmachem - na scenie ponad 50 młodych wykonawców. Koncert miał swoją premierę 12 grudnia 2016r. w Gdańsku. Gościem specjalnym podczas premiery był Pan Marek Piekarczyk, który zaśpiewał utwór "Ghetsemane" - "Rozmowa z Bogiem" z musicalu "Jesus Christ superstar".

Serdecznie zapraszamy na koncert, w którym utalentowanych młodych artystów można ujrzeć w ciekawych interpretacjach najsłynniejszych utworów musicalowych w historii. Będą to zarówno hity polskie, jak i zagraniczne, ale wykonane oczywiście w naszym języku ojczystym. Będzie można usłyszeć utwory z takich musicali jak "Phantom of the Opera", "Cats", "Notre Dame de Paris", "Chicago", "Grease", "Les Miserables", "Footloose", "Evita", "Dirty Dancing", "The Lion King" i innych. Po premierze wiele widzów stwierdziło, że koncert zaskakuje w każdym momencie i nie ma czasu na nudę. Niezliczona ilość przebrań aktorów i makijaży, różnorodność ról, wspaniała gra świateł i najważniejsze - bardzo ciekawe wykonania wszystkich utworów sprawiają, że widzowie przeniosą się na wielkie sceny musicalowe. 

Spektakle wieczorne realizowane będą zawsze w formie koncertu. Spektakle poranne w formie interaktywnej lekcji muzyki specjalnie dla młodzieży i ich nauczycieli. Już teraz zapraszamy całe rodziny na niesamowite widowisko, podczas którego będzie można usłyszeć i obejrzeć fragmenty znanych na całym świecie spektakli prosto z West End'u i Broadway'u w wykonaniu młodych artystów Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium, które na długo zostaną w pamięci.

W spektaklu obejrzymy układy taneczne kilku trójmiejskich choreografów Kaliny Porazińskiej (Kraina cienia - The Lion King, Dachowy song - Cats), Marty Jaremin "Czajna" (Tak już chcę tym królem być - The Lion King), Maksym Grabarczyk - (Przebudzenie - Okruchy życia), Paweł Beńko (Cudowny czas - Dirty Dancing), a autorem projektu jest Karol Świtajski (reżyser musicalu "Okruchy życia - Anioły są wśród nas", "Trudne pytania - musical o sile ludzkich marzeń" i "Blask") oraz Anna Markowska - współautor projektów realizowanych przez stowarzyszenie. W przygotowaniach muzycznych wspiera ich Martyna Kotarska. Tego wspaniałego i pełnego wzruszeń widowiska nie można przegapić.

Realizację oświetleniową jak zawsze zapewnia nam firma Setlight, a profesjonalne nagłośnienie firma: Offstage.

 

 

Reżyseria: Karol Świtajski, Anna Markowska
Choreografia: Kalina Porazińska, Marta Jaremin "Czajna", Maksym Grabarczyk, Paweł Beńko (szkoła tańca Black Dance)
Współpraca przy przygotowaniu wokalnym: Martyna Kotarska
Realizacja efektów świetlnych: Setlight
Realizacja nagłośnienia: Offstage
Produkcja: Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM 

Spektakl zrealizowany dzięki współpracy i pomocy NOT Gdańsk
ZKPiG nr 33 i ZKPiG nr 12 w Gdańsku.
Fot. INOUT Jan Bielawski

 

Bilet Normalny A - 55zł/os. Ulgowy A- 45zł/os.
Bilet Normalny B - 45zł/os. Ulgowy B- 35zł/os.
Bilet Grupowy A - 35zł /os. Rabat "Duża grupa" - 30zł/os.
Bilet Grupowy B - 30zł/os. Rabat "Duża grupa" - 25zł/os.

Bilety grupowe rezerwacja pod numerem telefonu: 690335456
Bilety grupowe już w sprzedaży na stronie http://stowarzyszenieteatralne.pl/kup-bilet/
Zakup online na spektakle wieczorne: http://s5.systembiletowy.pl/sti/

 

Spektakl zostanie zagrany w dniu 13 lutego 2017r.  
godz. 9, 11:45 (spektakle szkolne - jako lekcje muzyki), 18:00 - pełnowymiarowy koncert
Sala Teatralna NOT, Gdańsk, ul. Rajska 6

 

Zapraszamy.

Karol Świtalski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas