Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ferie z unihokejem

2017-01-31 17:23:58

Jak zawsze okres ferii zimowych to nie tylko odpoczynek, ale i pracowity czas dla naszych unihokeistów. Przez sześć dni grupa 60 zawodniczek i zawodników w Przechlewie w bardzo dobrych warunkach ciężko ćwiczyła aby podnosić swoje umiejętności. Był czas na treningi oraz dodatkowe atrakcje.

 

Zajęcia odbywały się 3 razy dziennie a urozmaiceniem był wyjazd na basen i na lodowisko. Nie mogło zabraknąć zabaw integracyjnych, popularnych "Flag" czy "Chaosu". Dużym powodzeniem cieszył się konkurs "Mam talent". Niezapomniane widowisko stworzyły dziewczyny, które zatańczyły jezioro łabędzie..z wykorzystaniem kijów do unihokeja. Nad wszystkim czuwała niezawodna kadra: trenerzy Paweł, Piotr, Jagoda, Ania i Kinga.

 

W sobotni wieczór trenerzy Paweł i Piotr Ludwichowscy udali się do Radia Gdańsk aby wziąć udział w audycji na żywo " Z boisk i stadionów". Tam opowiadali o klubie oraz zbliżających się eliminacjach mistrzostw świata, które odbędą się w Celano we Włoszech.

 

W niedzielę z samego rana juniorki młodsze wyjechały do Dźwirzyna ( woj. zachodniopomorskie ) aby rozegrać kolejny turniej eliminacyjny mistrzostw Polski. Pomimo okrojonego składu dziewczyny pokazały klasę i zdecydowanie wygrały wszystkie mecze!

 

Olimpia Osowa - UKS Ósemka Wejherowo 14:2

Olimpia Osowa - UKS Victoria Gułtowy 8:2

Olimpia Osowa - MLUKS Jedynka Trzebiatów 12:2

 

Od najbliższej środy 6 naszych zawodniczek wraz z trenerem Pawłem Ludwichowskim będą walczyć we Włoszech o awans do finałów mistrzostw świata.

01.02 Polska - Wielka Brytania 16.00

02.02 Polska - Włochy 19.00

03.02 Polska - Finlandia 19.00

05.02 Polska - Rosja 14.30

 

Mecze naszej  drużyny będzie można oglądać na stronie

https://www.youtube.com/user/IFFLive

Piotr Ludwichowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas