Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI DZIECI W JUDO „Gdynia 2017”

2017-02-18 12:07:09

Niedziela nie pozwoliła naszym Misiom na odpoczynek, które wyruszyły na Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo. Turniej ten, jak zawsze, był dość mocno obsadzony - również w gości spoza Polski, a dokładniej z Rosji. Powoli też nasi zawodnicy przestają się obawiać walk z kolegami zza wschodniej granicy, wiedząc, że da radę z nimi wygrać, aczkolwiek na pewno nie będzie to prosty bój.

W Gdyni reprezentowało nas jedynie siedmioro Misiaków, którzy dzielnie sprawowali się na macie. Po dłuższej chorobie na gdyńskiej tatami wystąpiła Maja Grochowiecka [-35kg], która po dwóch przegranych i trzech wygranych walkach zajęła miejsce drugie. Zaskoczeniem był start Antka Szymańskiego, który po dwuletniej przerwie powrócił do treningów, powracając z Gdyni ze złotym medalem po wygraniu dwóch walk w wadze do 42 kg. Takich powrotów sobie życzymy! W tym pierwszym tegoroczny turnieju bardzo dobry start zaliczył również Mateusz Sawczyszyn [-28kg], który przywiózł do domu medal srebrny wygrywając dwie walki spośród trzech ulegając koledze z Kaliningradu w finale. Mocne walki zaliczył Paweł Pielaszkiewicz [-26kg], który wylądował poza podium z dwiema przegranymi i jedną, we wspaniałym stylu, wygraną walką. Swój udział w turnieju zaznaczyli również Oktawian Mazurek [-26kg], Jan Filipiak [-49kg] oraz Bartek Juszkiewicz [-33kg], którym nie udało się wygrać żadnej spośród dwóch stoczonych walki, ale nie oznacza to, że ich przeciwnicy mieli łatwą drogę do zwycięstwa - Misie tanio skóry nie oddały ;).

W najbliższy weekend zawody w Słupsku, więc prosimy o trzymanie kciuków!

Podsumowanie wyników:

Maja Grochowiecka - 35kg - [3w, 2p] - II m.

Mateusz Sawczyszyn - 28kg - [2w, 1p] - II m.

Antek Szymański - 42kg - [2w] - I m.

Oktawian Mazurek - 26kg - [2p]

Jan Filipiak - 49kg - [2p]

Paweł Pielaszkiewicz - 26kg - [1w, 2p]

Bartek Juszkiewicz - 33kg - [2p]

 

---
Pozdrawiamy,
Trenerzy UKS GRIZZLY GDAŃSK

Monika Chróścielewska
Tomasz Chróścielewski
Filip Pawlikowski

tel.: +48 502 285 108

www.judo-gdansk.pl
 

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas