Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIEŃ DZIECKA W ŻUKOWIE

2017-05-26 13:18:36

W ostatnią niedzielę maja zapraszamy do Parku Nad Jeziorkiem na Festyn z okazji Dnia Dziecka. Startujemy o godz. 13.00, natomiast o godz. 17.00 wystąpi Majka Jeżowska. To nie jedyna atrakcja, jaka czeka tego dnia na dzieci.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza do zabawy z animatorem i spróbowania swych sił w konkurencjach sportowych. Dodatkowo przygotowane będą stanowiska malowania twarzy i skręcania baloników oraz kiermasz prac wychowanków SOSW i pyszne domowe ciasta.

Firma Auto Miras zaprasza na III Rodzinne Mistrzostwa, podczas których wygrać będzie można cenne nagrody, takie jak samochód klasy premium na weekend i pobyt w Hotelu  & SPA.

Na scenie zobaczymy występy wychowanków SOSW, a także artystę reggae HUBERTA. O 17.00 wystąpi Majka Jeżowska, której piosenki znają mali i duzi.

 

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas