Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi piłkarze z Osowej w Turnieju Deichmanna 2017

2017-05-30 09:16:46

Podobnie jak w zeszłym roku, również w tym roku chłopcy trenujący na co dzień w szkółce piłkarskiej trenera Jacka Grembockiego i reprezentujący Olimpię Osowa uczestniczą w turnieju piłkarskim Deichmann’a w grupie U11. Turniej rozgrywany jest w cyklach tygodniowych na obiektach Jaguara Gdańsk.

W tym roku zespół – zgodnie z przyjętą konwencją turnieju międzynarodowego - reprezentuje barwy Islandii. W turnieju w tej grupie mogą brać udział dzieci z roczników z roczników 2006 i 2007. Nasz zespół reprezentowany jest gównie przez chłopców z rocznika 2007. Pomimo tego chłopcy dzielnie radzą sobie z często większymi i silniejszymi przeciwnikami. W pierwszym dniu turnieju wygrali z Irlandią Północną (3:2) oraz zremisowali ze Słowacją (1:1). Po dzielnej walce przegrali z Argentyną (0:5), faworytem turnieju, która składa się wyłącznie z zawodników z rocznika 2006. W kolejnym tygodniu nasi chłopcy z drużyny Islandii sprawili niemałą sensację i zostawiając serce na boisku wygrali oba mecze turniejowe z faworyzowanymi Francją (1:0) i Portugalią (1:0). Zajmują obecnie wysokie 4 miejsce w tabeli składającej się z 14 drużyn. Dzięki zdobytym dotychczas punktom nawet gdyby kolejne mecze nie poszły im aż tak dobrze będą mieli dobra pozycje wyjściową przy tworzeniu tzw. finałowej drabinki turniejowej. Zwycięscy turnieju na szczeblu miejskim w nagrodę biorą udział w finale krajowym.

Drużyna gra w składzie: Hubert Kopczyński (bramkarz), Jan Wypych, Hubert Helowicz, Jan Szteler, Wilhelm Nalewaja, Wiktor Nalewaja, Stanisław Ludwichowski, Mateusz Domagalski, Karol Prokopiuk i Piotr Bułło.

Wojciech Wypych

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas