Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Festyn rodzinny Olimpii Osowa

2017-06-05 10:29:18

W czwartek 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka trenerzy sekcji piłki nożnej Olimpii Osowa zorganizowali festyn rodzinny. Wzięło w nim udział około 70 dzieci i młodzieży trenujących na co dzień w szkółce piłkarskiej Olimpii Osowa oraz ich rodzeństwo, koledzy i rodzice.

Pogoda dopisała.

Festyn odbył się na boisku trawiastym przy Szkole Podstawowej Nr 81, gdzie wkrótce mamy nadzieję powstanie Arena Osowska, czyli nasze wymarzone pełnowymiarowe boisko piłkarskie wraz z infrastrukturą.

W specjalnie wyznaczonych strefach przygotowano moc atrakcji. Zawodnicy zostali podzieleni na cztery grupy i pod czujnym okiem trenerów wykonywali ćwiczenia, zadania – sprawdzali swoje umiejętności piłkarskie.

Największą jednak atrakcją był mecz rozegrany pomiędzy dwoma drużynami rodziców. Młodzi piłkarze z ciekawością przyglądali się zmaganiom swoich tatusiów i bardzo mocno ich dopingowali. Natomiast rodzice starali się grać jak najlepiej – w końcu nie na darmo mówi się, że „przykład idzie z góry”

Na zakończenie każdy z uczestników został poczęstowany duużym lodem czekoladowym…

Z niecierpliwością czekamy, jakie atrakcje za rok przygotują trenerzy Olimpii Osowa.

Janusz Chojnacki

Foto: Robert Porażka

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas