Mieszkania przy Centaura już gotowe!

2017-07-10 08:46:49

Trójmiejski deweloper, firma Pomorskie Domy, na dobre zagościła w naszej dzielnicy, z sukcesem realizując kolejne projekty mieszkaniowe. Jeden z nich, budynek wielorodzinny Centaura, został właśnie przekazany nowym mieszkańcom.

 

Centaura to kameralny projekt mieszkaniowy, którego realizację rozpoczęto w lipcu ubiegłego roku przy ulicy Centaura. W budynku powstało łącznie 25 ustawnych mieszkań oraz wygodna hala garażowa z miejscami parkingowymi. Realizacja inwestycji przebiegała bez żadnych zakłóceń, co pozwoliło zakończyć projekt zgodnie z planowanym wstępnie terminem. - Przekazaliśmy już niemal wszystkie klucze do mieszkań nowym właścicielom - informuje Darisz Malottke, szef sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

 

To jednak nie koniec, bo jeszcze w tym roku firma Pomorskie Domy przekaże do użytku 14 nowych, pięknych mieszkań przy ulicy Izydy. Powstają one w ramach dwuetapowego projektu o nazwie Botanika. - Budynek zrealizowany przez nas w ramach I etapu tej inwestycji jest już zamieszkały, powstało w nim łącznie 16 lokali. Etap II tego projektu przygotujemy i przekażemy do użytku do końca października bieżącego roku - mówi Dariusz Malottke.

 

A kto nie zdążył jeszcze kupić mieszkania w jednej ze wspomnianych inwestycji, nadal ma szansę zamieszkać w Osowej - rozwiązanie znów przynoszą Pomorskie Domy, które od lutego 2017 realizują u nas kolejny projekt mieszkaniowy pod nazwą Meritum. - To kolejna kameralna inwestycja, którą zdecydowaliśmy się zrealizować w tej dzielnicy. Tym razem przygotujemy 32 mieszkania o różnych powierzchniach, każdy więc będzie mógł wybrać coś dla siebie. Jak zawsze, mieszkania parterowe będą wzbogacone o słoneczne ogrody. Na uwagę zasługuje też piękny, mansardowy dach, który zdobić będzie Meritum - dodaje Malottke. Oferta tej inwestycji dostępna jest już w biurze sprzedaży Pomorskich Domów i cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem.

 

Opracował:
Tomasz Kulpa

 

Więcej informacji:

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Izydy, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas