Będzie taniej na basenie w Osowej

2017-08-07 14:59:49

Ostatnio jednym z głośniejszych tematów naszej dzielnicy były wysokie ceny wstępu na pływalnię. Tyle lat czekaliśmy na basen. Wielka radość, ale trwała ona chyba tylko przez pierwszy miesiąc po oddaniu inwestycji w ręce mieszkańców. Wtedy bilety kosztowały po 5 zł, a teraz… Jeździmy na Karwiny albo w ogóle nie pływamy, a przecież mamy piękny obiekt, który sam się prosi o użytkowanie. Wystąpiłem w tej sprawie jako Państwa radny do Gdańskiego Ośrodka Sportu.

 

 Uzyskałem poniższą odpowiedź:

 

„W sprawie obniżenia cen biletów na Pływalni Osowa, uprzejmie informujemy, że projekt nowego cennika został przekazany do podpisu Prezydenta Miasta Gdańska. Nowa polityka cenowa zakłada premiowanie stałych klientów poprzez obniżenie kosztu jednostkowego wejścia przy zakupie karnetów, obniżone zostaną ceny wejść w weekendy w godzinach aquaparkowych, możliwe będzie wyznaczenie okresów/dni promocyjnych, w których opłata za wejście będzie symboliczna. Ponadto przyjęto nasze zgłoszenie udziału w Programie Multisport.

Zależy nam, aby z pływalni korzystało jak najwięcej osób, mieszkańców dzielnicy Osowa i mamy nadzieję, że nowy cennik, który najprawdopodobniej wejdzie w życie we wrześniu, zachęci większą ilość osób do pływania. Co więcej od września swoją działalność na pływalni rozpoczynają szkółki, które organizować będą zajęcia nauki pływania oraz inne.”

 

Zadzwoniłem do Pani kierownik osowskiej pływalni w celu dopytania o konkretne stawki, niestety nie jest to jeszcze znane, ale „na dniach” poznamy więcej szczegółów.

 

Mam nadzieję, że niedługo ceny będą przystępniejsze, a co za tym idzie, chętniej będziemy korzystać z naszej pływalni. We wszystkich sprawach dzielnicy pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Państwa radny dzielnicy Gdańsk-Osowa

Jan Perucki

 

Kontakt:

Tel.: 600 546 736

@: jan.perucki@gmail.com

facebook.com/peruckijan

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas