Casting do grupy musicalowej

2017-09-13 08:51:38

CASTING

DO GRUPY MUSICALOWEJ
przy Stowarzyszeniu Teatralnym INGENIUM

zapraszamy dziewczyny i chłopców w wieku 9-15 lat
którzy chcieliby przeżyć niesamowitą przygodę z musicalem !

28 września 2015r. w godzinach  16:30-19:30
w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12
GDAŃSK, ul. Zbigniewa Burzyńskiego 10


Należy zabrać zgodę rodzica na uczestnictwo w przesłuchaniu

Jeśli lubisz śpiewać,  tańczyć,  występować, masz szansę spełnić swoje marzenia i zagrać
 na największych scenach teatralnych w Polsce !  

Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM od 2009r. pracuje z młodymi i zdolnymi artystami, tworząc spektakle musicalowe. zrealizowało do tej pory trzy produkcje - "Okruchy życia-Anioły są wśród nas",  "Trudne Pytania-świat należy do ciapków" oraz "Blask"-inspirowany muzyką Michaela Jackson. Spektakle realizujemy na scenach m.in. Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, w Teatrze Wielkim w Poznaniu, Teatrze Roma, Hali Stulecia, Sali Kongresowej i w wielu innych scenach w Polsce.  Zagraliśmy w pełni profesjonalne spektakle musicalowe ponad 80 razy i obejrzało nas już ponad
 50 tyś widzów.  Szukamy młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje pasje i hobby.

Nowa grupa będzie realizowała zajęcia z zakresu umiejętności scenicznych, teatralnych, warsztaty wokalne, choreografii i tańca.  Zajęcia odbywać się będą na terenie Trójmiasta w Gdańsku w piątki i soboty.  Najlepsze osoby dołączą do głównego składu grającego spektakle musicalowe w całej Polsce. 

Przyjdź - pokaż się - zaśpiewaj piosenkę ew. zatańcz !
Odrzuć tremę, jeśli jesteś niezdecydowany wpadaj, nic nie szkodzi, a możesz przeżyć fantastyczną przygodę z teatrem.  Nieważne, czy już gdzieś występowałeś, jeśli widząc kogoś młodego na scenie pojawia się w Tobie myśl - Czemu to nie ja jestem na jego miejscu - po prostu przyjdź na nasz casting.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności teatralne. Nie warto czekać  !

Zajęcia realizowane będą na SCENIE TEATRALNEJ NOT w GDAŃSKU. 

Z Poważaniem,
Karol Świtajski
Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM
ul. Jednorożca 3
80-299 Gdańsk
tel. 690 508 286
www.stowarzyszenieteatralne.pl

Chcemy zaprosić Dyrektorów szkół, Nauczycieli, Wychowawców, Opiekunów, Rodziców oraz uczniów kochających teatr do wspólnego pobicia rekordu widzów na przedstawieniu edukacyjnym . Jeśli jednorazowo na nasze przedstawienie przybędzie ponad 3000 widzów - obniżymy cenę biletów do kwoty 20 zł/os.  Ponadto każdej klasie przekażemy po 1 darmowym bilecie dla uboższego ucznia.  Możemy dokonać tego tylko dzięki  ludziom, którzy przekażą tą informację  kadrze pedagogicznej w szkołach.  W takiej cenie nikt jeszcze nie realizował dla dzieci tak ogromnej, ponad 2 godzinnej produkcji muzycznej. Wystarczy jedna decyzja.  Warto zabrać całą szkołę, nie będzie konieczności rozkładania zastępstw, a dzięki temu uzupełnią Państwo typowe działania szkolne z ciekawą propozycją wychowawczą.

Bilet do teatru w cenie biletu do kina ?  To jest możliwe.  Wszystko zależy od Państwa.  Warto zabrać swoją klasę i zarezerwować bilety już dzisiaj. 

Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM - producent niekomercyjnych,  edukacyjnych spektakli musicalowych dla uczniów zaprasza do wzięcia udziału w niecodziennym wydarzeniu.  18 maja 2015r. na  Arenie  Gdynia odbędzie się widowisko muzyczne BLASK - inspirowane życiem i twórczością Michaela Jacksona.  Jest to produkcja całkowicie po polsku zrealizowana przez adeptów sztuki teatralnej pracujących przy stowarzyszeniu.  Na scenie zagra ponad 40 młodych aktorów, którzy przeniosą widza w świat marzeń.  Spektakl wpisuje się w profilaktykę przeciwdziałania agresji i przemocy realizowaną przez szkoły.  Wielkie widowisko pełne kolorów i świateł, 28 utworów muzycznych i treść, która została stworzona specjalnie dla uczniów sprawią, że ten dzień będzie naprawdę pozytywnie spędzony.

Naszą wcześniejszą produkcję zrealizowaną pod patronatem Minister Edukacji Narodowej - musical Okruchy życia - obejrzało ponad 50 tyś widzów w całej Polsce. Zagraliśmy w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku, Poznaniu, ale naprawdę pochodzimy z Trójmiasta i tutaj rozwijamy wolontarialnie zdolności aktorskie młodych ludzi.   Warto zabrać uczniów na widowisko organizacji, która od 5-ciu lat działa niekomercyjnie wspierając wychowanie dzieci i młodzieży.  Spektakl możemy zrealizować w tak niskiej cenie dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Gdynia, który objął nad naszym musicalem Patronat Honorowy.   Patronat honorowy również nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Pomorskiego.

Rezerwacja miejsc:  690508286, mail: impresariat@stowarzyszenieteatralne.pl
www.stowarzyszenieteatralne.pl

 

Karol Świtajski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas