Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Terminarz rozgrywek unihokeja seniorek

2017-09-19 01:11:26

Ekstraliga Kobiet

 

Grupa A

1                             MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów

2                             PKS MOS Zbąszyń

3                             UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.

4                             Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

 

Grupa B

1                             MMKS Podhale Nowy Targ

2                             PUKS Trzebinia

3                             LUCE Bielsko-Biała

4                             MMKS Podhale Nowy Targ II

 

Kolejki spotkań

I kolejka - SOBOTA 2017-09-30

UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

 

II kolejka - NIEDZIELA 2017-10-01

KS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

               

III kolejka - SOBOTA 2017-10-21

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - PKS MOS Zbąszyń

 

IV kolejka - NIEDZIELA 2017-10-22

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk -  PKS MOS Zbąszyń

 

V kolejka - SOBOTA 2017-11-11

 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

 

VI kolejka - NIEDZIELA 2017-11-12

MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

 

VII kolejka - SOBOTA 2017-11-25

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.

 

VIII kolejka - NIEDZIELA 2017-11-26

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.

 

IX kolejka - SOBOTA 2018-01-13

PKS MOS Zbąszyń  - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

 

X kolejka - NIEDZIELA 2018-01-14

PKS MOS Zbąszyń  - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

 

XI kolejka - SOBOTA 2018-01-27

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów

 

XII kolejka - NIEDZIELA 2018-01-28

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów

 

Faza Play-off

 

 

§  Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie; W przypadku gdy zespoły zajęły jednakowe miejsca w swojej grupie, o wyłonieniu gospodarza I meczu w play- off decydują w kolejności: większa ilość zdobytych punktów, lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, ostatnim kryterium będzie uwzględnienie bilansu pomeczowych rzutów karnych z sezonu zasadniczego:  W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak  w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.

§  Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.

§  Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.

§  Przegrani z każdej fazy play-off grają dalej o miejsca w systemie play off (W-wygrany, L-przegrany)

§  W rozgrywkach Kobiet potrzebne będzie 11 terminów(weekendów) na wyłonienie Mistrza Polski

 

10-11.02.18

 

7

Play off

 

KSE41

A1-B4

W1               L1

 

KSE42

A2-B3

W2               L2

 

KSE43

A3-B2

W3               L3

 

KSE44

A4-B1

W4               L4

 

24-25.02.18

 

8

 

 

KSE45

A1-B4

W1               L1

 

KSE46

A2-B3

W2               L2

 

KSE47

A3-B2

W3               L3

 

KSE48

A4-B1

W4               L4

 

10-11.03.18

 

9

 

 

KSE49

W1-W3

W5                L5

 

KSE50

W2-W4

W6                L6

 

KSE51

L1-L3

W7                L7

 

KSE52

L2-L4

W8                L8

 

24-25.03.18

10

 

 

 

W1-W3

W5                L5

KSE53

 

W2-W4

W6                L6

KSE54

 

L1-L3

W7                L7

KSE55

 

L2-L4

W8                L8

KSE56

 

źródło: PZUnihokeja

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ



kod: unas