ZAMIESZKAJ W MERITUM!

2017-10-30 10:30:28

W Osowej żyje się coraz lepiej - to bezpieczna, niezwykle szybko rozwijająca się dzielnica, która stanowi doskonałą alternatywę dla tłocznego centrum Gdańska. A jeśli zamieszkać tu, to najlepiej... w Meritum! Nowa inwestycja lokalnego dewelopera, firmy Pomorskie Domy, wygląda już naprawdę okazale.

 

Mieszkańcom Osowej nie trzeba zachwalać naszej dzielnicy – każdy, kto tu mieszka, wie dobrze, jak wiele zalet ma to miejsce. Nie każdy za to wie, że to właśnie Osowa, obok Strzyży i Wyspy Sobieszewskiej, uznana została za jedną z najbezpieczniejszych dzielnic Gdańska („Ranking dzielnic. Jak się żyje w Gdańsku?”, badanie zrealizowane przez otodom.pl, 2017).

 

A przecież bezpieczeństwo to nie jedyny walor naszej dzielnicy – jej popularność wzrasta także z powodu licznych inwestycji miejskich realizowanych na tym terenie. Przykłady można mnożyć, choćby budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Wodnika i Jednorożca, które zostało właśnie oddane do użytku. Już dziś widać, jak bardzo usprawniło ono ruch w tej części Osowej. Kolejna dobra wiadomość dotyczy planów budowy ulicy Nowy Świat – nowa droga połączy ulicę Wodnika z ulicą Zeusa. Zgodnie z planem, zostanie ona przygotowana  wraz z pełną infrastrukturą: utwardzoną ścieżką oraz małą architekturą. Ten 500-metrowy odcinek ulicy Nowy Świat powstanie w ramach większego projektu – budowy zbiornika retencyjnego (Osowa II). Jak zapowiadają władze miasta, inwestycja gotowa będzie już pod koniec przyszłego roku.

 

Na budowie nowej drogi z całą pewnością skorzystają przyszli mieszkańcy budynku Meritum, który powstaje przy ulicy Antygony. – Każdy mieszkaniec Meritum będzie mógł prędko dotrzeć do ulicy Wodnika, a stamtąd do obwodnicy Trójmiasta. Nowa droga będzie wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem, które dodatkowo podnosi wartość tej lokalizacji – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy. – Warto też wspomnieć, że zaledwie kilkaset metrów dzieli Meritum od nowego przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Osowa. Z tego miejsca można bardzo szybko dostać się choćby do centrum Gdyni. Lub dalej, na Kaszuby, w sam raz na weekendowy rodzinny wyjazd.

 

Jak widać, budynek Meritum jest naprawdę doskonale zlokalizowany. Tym bardziej warto poszukać tu własnego domu. Zwłaszcza, że w ofercie Pomorskich Domów dostępne są wciąż nowe mieszkania w tym budynku. – Zapraszam do naszego biura sprzedaży przy ulicy Koziorożca. Chętnie przedstawię ofertę lokali z ogrodami lub mieszkań na wyższych kondygnacjach – dodaje Dariusz Malottke.

 

Na koniec najważniejsze: budowa Meritum jest już bardzo zaawansowana, a to oznacza, że do nowych mieszkań będzie się można wprowadzić w ciągu najbliższych miesięcy!

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Więcej informacji:

Biuro sprzedaży Pomorskie Domy

ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

biuro@pomorskiedomy.pl

www.pomorskiedomy.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas