Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwycięstwo unihokeistek w Trzebiatowie

2017-11-22 00:12:10

Unihokeistki Olimpii Osowy Gdańsk zainkasowały komplet punktów na trudnym terenie w Trzebiatowie, grając z  tamtejszym MLUKS SUS Travel Jedynki Trzebiatów.

 

Sobotnie spotkanie pomiędzy tym zespołami było bardzo wyrównanym widowiskiem, podczas którego żadna ze stron nie była w stanie w pełni przejąć kontroli nad boiskowymi wydarzeniami. Spotkanie lepiej zaczęły zawodniczki Jedynki i w 17. minucie sposób na bramkarkę Gdańska znalazła Agata Arendarczyk. Kolejne ciosy należały już jednak do zawodniczek Osowy i w 25. minucie prowadziły one już 3:1. Kolejne minuty drugiej odsłony przyniosły nam jeszcze po jednej bramce dla obu ekip, toteż na trzecią tercję dziewczyny z Gdańska wychodziły z 2-bramkowym prowadzeniem (4:2).

 

Trzecią część gry znakomicie rozpoczęły zawodniczki Trzebiatowa, które w niespełna 5 minuty wyrównały stan spotkania na 4:4. Remis ten utrzymał się jednak tylko 18 sekund, bowiem Anna Raczkowska szybko znalazła sposób na bramkarkę z Trzebiatowa. Ta sama zawodniczka kilka minut później dała swojemu zespołowi po raz kolejny 2-bramkowe prowadzenie (6:4). W końcówce Trzebiatów zaciekle walczył o to, by wyrównać wynik spotkania, jednak sił starczyło tylko na jedną bramkę, a spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5 dla przyjezdnych.

MLUKS SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 5:6 (1:2, 1:2, 3:2)
 

Niedzielny mecz świetnie zainaugurowały zawodniczki Osowy, które w niespełna 11 minut doprowadziły do stanu 3:0. W 17. minucie, a potem dopiero w 47. byliśmy świadkami kolejnych bramek, tym razem jednak ich autorkami były zawodniczki z Trzebiatowa. Następne minuty trzeciej tercji były już popisem tylko jednej ekipy, a mowa tutaj o zawodniczkach z Gdańska, które wpierw w 48. minucie za sprawą Weroniki Grądzkiej powiększyły swoją przewagę do dwóch goli, a potem w ciągu 25 sekund strzeliły swoim rywalkom aż trzy bramki! W efekcie mecz rewanżowy zakończył się wynikiem 7:2 dla zawodniczek z Grodu Neptuna.

MLUKS SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2:7 (1:3, 0:0, 1:4)

źródło: PZUnihokeja.pl

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas