Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejny sukces uczennic SP 81

2017-11-23 00:59:36

Kolejny sukces zanotowały uczennice Szkoły Podstawowej nr 81 w Gdańsku Osowie.

W dniu 15 listopada w SP 47 Gdynia Dąbrowa odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wśród 6 najlepszych drużyn znalazły się uczennice z Osowej.

W swoim pierwszym meczu dziewczęta z SP 81 zagrały z SP 6 Starogard Gdański i zdecydowanie wygrały 7:0. Drugie spotkanie z SP 3 Miastko również zakończyło się wysokim zwycięstwem 6:0.

Tym samym w meczu o złoto przyszło nam zmierzyć się z drużyną SP 47 Gdynia Dąbrowa.

Od samego początku gra była szybka i akcje przenosiły się z bramki do bramki. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Po wielu emocjach wygrały gospodynie a nam pozostała radość z srebrnych medali.

Warto podkreślić, że cała drużyna to uczennice klasy 7F, która od września funkcjonuje jako klasa usportowiona. Dziękujemy pani dyrektor Marioli Cyranek , dyrektorowi Wydziału Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Gdańska panu Grzegorzowi Szczuka oraz radnym pani Żanecie Geryk, panu Mariuszowi Andrzejczak i panu Lechowi Kazimierczyk.

SP 81: Anna Zelewska, Anna Kopaczewska, Aleksandra Hinz, Karolina Madejska, Luiza Sumisławska, Jagoda Maderska, Marta Bieniasz-Krzywiec, Matylda Bieschke, Malwina Stefańska, Weronika Zielna, Natalia Banaszak, Julia Koza

Nauczyciele: Piotr Ludwichowski, Bożena Szwabowicz

Piotr Ludwichowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas