MIESZKANIA W MERITUM WKRÓTCE GOTOWE

2017-11-27 11:47:46

Zapewne każdy, kto mieszka w Osowej, słyszał już o Meritum kameralnej inwestycji mieszkaniowej, która powstaje przy ulicy Antygony. Ale nie każdy wie, że budynek jest już prawie gotowy. Jak zapowiada deweloper, nowe mieszkania trafią do właścicieli w najbliższych miesiącach.

 

Dobre tempo prac widać na budowie Meritum niemal gołym okiem. – Trwają prace wykończeniowe na klatkach schodowych, gdzie układane są kafle podłogowe, malujemy już także ściany na poszczególnych piętrach. Dodatkowo, przygotowujemy posadzki w hali garażowej, rozpoczęliśmy prace związane z wytyczeniem dróg wewnętrznych, trwa montaż oświetlenia. A każdy, kto będzie przechodził obok Meritum, może osobiście ocenić urodę elewacji budynku, która ozdobiona została elementami z cedru kanadyjskiego. Dodam, że świetnie prezentuje się mansardowy dach w kolorze grafitowym, który także jest już gotowy – zapewnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży mieszkań w firmie Pomorskie Domy.

 

Zgodnie z pierwotnym założeniem dewelopera, budynek Meritum ma zostać oddany do użytku w czerwcu przyszłego roku. Wiele wskazuje jednak na to, że termin ten będzie znacznie krótszy i mieszkania trafią szybciej w ręce przyszłych właścicieli. Jeśli zatem ktoś szuka nowego mieszkania w naszej okolicy, które gotowe będzie lada moment, z całą pewnością powinien odwiedzić biuro sprzedaży Pomorskich Domów. – Choć spora część z oferowanych w Meritum lokali znalazła już swoich nabywców, wciąż mogę zaproponować kilka naprawdę atrakcyjnych mieszkań w tym budynku, między innymi wyjątkowe mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami. Taki ogród to idealne miejsce na popołudniowe spotkanie w gronie rodziny czy najbliższych znajomych – mówi Dariusz Malottke.

 

Warto przypomnieć, że choć Meritum to kameralny projekt, nie zabraknie w nim komfortowych rozwiązań i licznych udogodnień. – W budynku dostępna będzie praktyczna hala garażowa, komórki lokatorskie oraz boksy na akcesoria samochodowe. Teren wokół budynku zostanie odpowiednio ogrodzony i odpowiednio oświetlony. Zadbamy także o piękną zieleń i nasadzenia – zapewnia kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

 

Dodajmy na koniec, że Meritum to niejedyna inwestycja, jaką w naszej dzielnicy realizuje ten inwestor. W starej części ulicy Kielnieńskiej, na odcinku prowadzącym do zajezdni autobusowej, Pomorskie Domy budują projekt o nazwie Premio. W jego ramach powstanie łącznie 26 mieszkań. I choć tu także większość lokali została już zarezerwowana, jest jeszcze kilka atrakcyjnych mieszkań, o które z pewnością warto zapytać.

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Więcej informacji:

Biuro sprzedaży Pomorskie Domy

ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

biuro@pomorskiedomy.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas