NOWE MIESZKANIE NA GWIAZDKĘ!

2017-12-20 11:55:47

Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent pod choinką, jak nowe własne „M”? Z pewnością nie! A dodajmy jeszcze, że mowa o mieszkaniach, do których wprowadzić będzie się można właściwie lada dzień. Właśnie z taką ofertą wychodzą Pomorskie Domy – realizacja ich inwestycji o nazwie Meritum jest już na ostatniej prostej.

 

Gotowa elewacja i niemal w pełni urządzone klatki schodowe – tak dziś wygląda nowy budynek, który firma Pomorskie Domy przygotowuje w naszej dzielnicy przy ulicy Antygony. Wszystko wskazuje na to, że budynek Meritum będzie gotowy przed planowanym wstępnie terminem. – Dobrze przygotowany harmonogram budowy pozwolił nam zaoszczędzić parę miesięcy, co w praktyce oznacza, że mieszkania trafią znacznie szybciej do rąk naszych klientów – wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży.

 

To zatem najlepszy moment by „ustrzelić” gotowe lokum! A jakie mieszkanie wybrać? Doskonale prezentują się tu lokale z wyjątkowo przestronnym pokojem dziennym – mowa o mieszkaniach nr 1B, 8B i 13B, każde o powierzchni blisko 50 m2. Salon połączony z aneksem kuchennym ma w takim mieszkaniu aż 23,7 m2! Taka powierzchnia gwarantuje wysoki komfort użytkowania. A dodajmy jeszcze, że wejście do tego pomieszczenia poprzedza 6-metrowy hol z dwiema dużymi wnękami na garderoby. W ten sposób pomieszczenie, prócz niewątpliwej wygody, zyskuje czysto praktyczny charakter. – Mieszkania 1B, 8B i 13B wyposażone są w ustawną sypialnię o powierzchni blisko 13 m2 oraz w wyjątkowo dużą łazienkę, blisko 5-metrową. Dodatkowo, do mieszkania 1B przypisany jest zielony ogród o powierzchni ponad 30m2, a mieszkania na wyższych kondygnacjach mają duże, ponad 4-metrowe balkony – dodaje Dariusz Malottke z Pomorskich Domów.

 

Oczywiście to nie wszystkie lokale z oferty Pomorskich Domów – w Meritum można też kupić nieco większe mieszkania 3-pokojowe, na które także warto zwrócić uwagę. A komu aż tak się nie śpieszy, powinien też sprawdzić ofertę Premio – to drugi z budynków, który Pomorskie Domy realizują na terenie naszej dzielnicy (ul. Kielnieńska). Tu także większość mieszkań zostało już zarezerwowanych lub sprzedanych, co nie oznacza, że w ofercie nie da się już znaleźć nic ciekawego. Przeciwnie – do nabycia w Premio są wciąż wyjątkowo atrakcyjne mieszkania 3-pokojowe o powierzchni blisko 60 m2. Ot, choćby mieszkanie nr 8, z południową ekspozycją.

 

Teraz nie pozostaje już nic innego, jak tylko rychło odwiedzić biuro Pomorskich Domów w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania. I oczywiście warto się pospieszyć – wszak Święta już za pasem!

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Więcej informacji:

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Izydy, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas