ADMIRAL – NOWE MIESZKANIA W OSOWEJ!

2018-01-23 08:34:58

Mamy dobrą informację dla mieszkańców Osowej – w naszej dzielnicy już wkrótce powstaną kolej-

ne mieszkania. Wykona je firma Pomorskie Domy,

a budowa inwestycji rusza lada dzień!

 

To już kolejny projekt mieszkaniowy, który realizuje na naszym terenie lokalny deweloper. Tym razem „Pomorskie” zbudują trzykondygnacyjny budynek z 28 mieszkaniami, a na miejsce wybrano ulicę Junony. – Admiral, bo taką nazwę nosi ta inwestycja, powstanie w doskonałej lokalizacji, pomiędzy ulicą Junony i Antygony, bardzo blisko nowego ronda przy ulicy Zeusa. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji, stąd po prostu wszędzie będzie blisko. Warto też dodać, że zaledwie parę kroków dzieli to miejsce od przystanku kolejki PKM, co jeszcze lepiej poprawia komunikację – mówi Dariusz Malottke, szef sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

 

A dobra lokalizacja to tylko początek, bo Admiral będzie miał całe mnóstwo innych zalet. – Budynek zostanie wyposażony w przestronną halę garażową z miejscami parkingowymi. Dodatkowo, w projekcie przewidziano komórki lokatorskie na poziomie hali oraz zewnętrzne miejsca parkingowe przed budynkiem. Podobnie jak w przypadku naszych poprzednich inwestycji w Osowej, cały teren inwestycji zostanie odpowiednio ogrodzony i zagospodarowany, by przyszłym mieszkańcom po prostu dobrze się mieszkało – wylicza Dariusz Malottke.

 

Wróćmy jeszcze do samych mieszkań – tu naprawdę jest w czym wybierać! W ofercie dostępne są m.in. dwu-, trzy- i nawet czteropokojowe lokale o powierzchniach między 30 m2 a 71 m2. – Już niemal tradycyjnie, miłośnikom zieleni i wypoczynku na świeżym powietrzu polecamy piękne mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami. Zachęcam także do zapoznania się z ofertą pozostałych mieszkań. I dodam od razu, że warto się spieszyć, bo zainteresowanie mieszkaniami w budynku Admiral od samego początku jest naprawdę spore. Na dowód powiem, że choć sprzedaż ruszyła ledwie przed tygodniem, to mam już kilka pierwszych rezerwacji – wylicza Dariusz Malottke z Pomorskich Domów.

 

Na koniec spójrzmy na Admiral z zewnątrz – nie ma wątpliwości, ten budynek naprawdę może się podobać. Zwarta bryła budynku z mansardowym dachem i świetnie dobraną kolorystyką całej elewacji robi naprawdę wyjątkowe wrażenie. Dodatkowo, fragmenty elewacji zostaną ozdobione szlachetną cegłą klinkierową. Warto też wspomnieć, że nie gorzej Admiral będzie wyglądać wewnątrz. – Jak zawsze, przykładamy tu ogromną wagę do części wspólnych. Będzie więc sporo drewna i gustownych dodatków, jak choćby duże płaszczyzny szkła, piękne grafiki na posterach czy świetnie zaaranżowane i wykonane wejście do budynku.

 

Po takiej rekomendacji nie pozostaje nic innego, jak tylko odwiedzić biuro sprzedaży Pomorskich Domów i osobiście zapytać o ofertę Admiral, który ma być gotowy w marcu 2019 roku. Dodajmy jeszcze, że firma ma do sprzedaży także kilka ostatnich mieszkań w budynku Meritum (ul. Antygony), który zostanie przekazany do użytku już w najbliższych tygodniach.

 

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

 

 

W nowym budynku przy ul. Junony powstanie 28 mieszkań

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas