Zaplanujmy nasz park przy Posejdona/Prometeusza

2018-02-14 13:27:57

Szanowni Państwo, Drodzy Sąsiedzi

Piszę do Państwa, żeby zaprosić na spotkanie, które zostanie poświęcone tematowi zagospodarowania zieleńca u zbiegu ulic Posejdona i Prometeusza. Jako Rada Dzielnicy zabiegaliśmy o zmianę funkcji tej działki z „mieszkaniowej” na teren „sportowo-rekreacyjny”. Na całe szczęście to się już udało. Przez lata wielu mieszkańców z okolicy opiekowało się tym małym parkiem, angażując swój czas i pieniądze. Niestety dzisiaj zieleniec potrzebuje rewitalizacji, nowego życia.

Co ciekawe, został zgłoszony nawet projekt do zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Jak się jednak okazało nie uzyskał on wystarczającego poparcia wśród mieszkańców naszej dzielnicy. Teraz musimy szukać alternatywnych źródeł finansowania inwestycji.

Zebranie odbędzie się 20 lutego (wtorek) o godz. 18:00 w siedzibie Rady Dzielnicy Osowa przy ul. Balcerskiego 35 (budynek Policji, I piętro).

Co Państwo wyobrażają sobie w tym miejscu? Boisko wielofunkcyjne, wybieg dla psów, plac zabaw, dużo ławek i zieleni…? Spotkanie będzie miało formę konsultacji społecznych. Każdy będzie mógł zabrać głos.

Na spotkaniu są mile widziane również inne osowskie tematy. Pozostaję do dyspozycji. Kłaniam się.

 

Pozdrawiam,

Państwa radny dzielnicy Gdańsk-Osowa

Jan Perucki

Kontakt:

Tel.: 600 546 736

@: jan.perucki@gmail.com

facebook.com/peruckijan

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas