Wniosek grantowy w ramach konkursu na "małe zieleńce"

2018-03-01 09:15:54

Szanowni Państwo,
miło mi poinformować, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu pani Małgosi Biernat oraz mojej osoby udało się 28 lutego złożyć po raz pierwszy wniosek grantowy w ramach konkursu na tzw. "małe zieleńce" (pełna nazwa konkursu: "aktywizacja mieszkańców w zakresie poprawy jakości terenów zieleni w miejscu zamieszkania i w miejscu pracy"). Wnioskodawcą jest zaprawione w takich bojach Stowarzyszenie "Inne Jest Piękne".

Wniosek grantowy dotyczył terenu zielonego przy ul. Orfeusza. Kwota wnioskowanej dotacji wynosi 200 tys. zł.

Niestety z uwagi na ograniczenia czasowe nie zdążyliśmy przygotować oferty dla parku leśnego przy ul. Niedziałkowskiego. Być może będzie jeszcze ku temu okazja przy kolejnych konkursach grantowych. Zawsze pozostaje też zgłaszanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego :)

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 31 marca b.r., a do 9 marca rozpatrywane będą kryteria formalne (oby nie było żadnych błędów). Proszę o trzymanie kciuków :)

Tak czy inaczej jest to kolejne - po realizacji 8 placów zabaw i siłowni zewnętrznych pozytywne doświadczenie, które z pewnością będzie procentowało na przyszłość :)

Pozdrawiam,
Karol Ważny
Przewodniczący Rady Dzielnicy Osowa

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas