Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na zawody judo do hali Gimnazjum 33

2018-03-16 09:34:24

W dniach 17 i 18 marca odbędzie się kolejne święto judo w gdańskiej dzielnicy Osowa - VII GRIZZLY JUDO CUP oraz II POMORSKA OTWARTA LIGA MASTERSÓW I AMATORÓW W JUDO.
 
Sobotni poranek rozpoczniemy zmaganiamy najmłodszych adeptów naszej dyscypliny olimpijskiej, którzy stawiają swoje kroki na turnieju po raz pierwszy w życiu i będziemy mogli zobaczyć jak rozpoczynają swoją drogę wojownika. Na pewno czeka nas wiele emocji związanych z pierwszymi w życiu porażkami na tatami, jak i przede wszystkim wygranymi. Jednak w judo nie chodzi tylko o wynik sportowy, ale o serce do walki! I to jest to, co warto będzie zobaczyć na osowkich matach właśnie w sobotę. Zeszłoroczona edycja gościła ponad 400 zawodników z całej północnej Polski - w tym roku przewidujemy, że zawita do nas również tylu młodych judoków. 
 
Uroczyste otwarcie nastąpi o godzinie 10:00, a zakończenie walk wszystkich roczników przewidujemy około godziny 17:00.
 
Patronat nad naszymi turniejami sprawuje Dyrektor ZSO nr 2 w Gdańsku Pani Marzena Majerowska.
 
Współorganiztorem obu turniejów jest Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM, a wydarzenie VII Grizzly Judo Cup jest jednocześnie memoriałem st. chor. Krzysztofa "Ousiego" Klocha - Przyjaciela naszego naszego klubu oraz ogromnego miłośnika sportu, którą to pasję było dane nam razem dzielić.
 
W niedzielę o godzinie 10:00 swoje zmagania na tatami rozpoczną trochę starsze roczniki, bo zawodnicy, którzy ukończyli 30 rok życia chcący jeszcze zmierzyć się ze swoimi słabościami i pokazać na co ich stać. Już w zeszłym roku mogliśmy zaobserwować, że walecznością nie odstają od swoich młodszych kolegów walczących dzień wcześniej. Na pewno czeka nas wiele emocji związanych z pięknem judo: zdrową rywalizacją, pięknem poruszania się po macie i wykonywania technik przyprawiających często o brak powietrza nie tylko upadającego, ale również widzów!
 
Zapraszamy zarówno dzieci, które zastanawiają się czym właściwie jest judo i chciałyby rozpocząć treningi np. w UKS GRIZZLY GDAŃSK, ale również dorosłych, dla których również istnieje taka możliwość, ponieważ w Osowie całkiem nieźle działa sekcja Ursus dla amatorów i weteranów, której to przedstawicieli również będzie można zobaczyć w niedzielę na macie.
 
Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny!
Do zobaczenia na macie!

 

---
Pozdrawiamy,
Trenerzy KLUBU JUDO GRIZZLY GDAŃSK

Monika Chróścielewska
Tomasz Chróścielewski
Filip Pawlikowski

tel.: +48 502 285 108

 
 

 

Tomasz Chróścielewski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas