Zaproszenie na otwarcie Strefy Kultury w Chwaszczynie - 14 - 15 kwietnia

2018-04-14 10:01:41

Szanowni Państwo
 
 
Mam przyjemność serdecznie zaprosić mieszkańców Chwaszczyna na uroczyste otwarcie Strefy Kultury w Chwaszczynie. W imieniu Pana Burmistrza Wojciecha Kankowskiego oraz przedstawicieli sołectwa Chwaszczyno zapraszamy w sobotę na godz. 16.00 do nowo powstałego budynku Strefy przy ul. Żeromskiego 9. W programie m. in. występy Gminnej Orkiestry Dętej, zespołu Kaszubki, prezentacja dorobku artystycznego Koła Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Tuchomia.
 
O godz. 19 zapraszamy na wyjątkowy koncert Damroki Kwidzińskiej. Zapowiedź występu można obejrzeć na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=kp5T9G-8DXQ
W niedzielę zapraszamy w szczególności rodziców, dziadków, najmłodszych mieszkańców naszego sołectwa na dzień otwarty Strefy Kultury od godz. 11 do 17. O godz. 13.00 odbędzie się koncert Zespołu 'Czarodzieje z Kaszub'. W załączeniu szczegółowy program. Moc atrakcji zapewniona!
 
Zachęcam do polubienia profilu na FB Strefy Kultury w Chwaszczynie: https://www.facebook.com/strefakulturychwaszczyno/ aby poznać godziny otwarcia biblioteki, bieżącą ofertę oraz nadchodzące wydarzenia.
 
sołtys Chwaszczyna
Jolanta Wiercińska
 
 
fot. Facebook/Strefa Kultury w Chwaszczynie

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas