PRZY CENTAURA POWSTANĄ NOWE MIESZKANIA!

2018-05-17 09:47:17

Nasz lokalny deweloper – Pomorskie Domy – podjął decyzję o rozszerzeniu projektu mieszkaniowego Centaura. Tym samym II etap tej znanej w Osowej inwestycji jest już w sprzedaży, a deweloper kusi naprawdę atrakcyjną ofertą nowych lokali.

 

Miejsce? Dobrze znane: zacisze ulicy Centaura, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Koziorożca. Charakter zabudowy – bardzo kameralny, podobnie jak wszystkie dotychczasowe realizacje Pomorskich Domów. W nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynku powstanie łącznie 21 atrakcyjnych mieszkań o powierzchniach między 35 m2 a 54 m2. – Uznaliśmy, że w tym zacisznym, spokojnym miejscu warto wybudować jeszcze jeden niewielki budynek, który mógłby dobrze służyć mieszkańcom Osowej, zgrabnie wpisując się w architekturę tej części naszej dzielnicy. Bryła budynku będzie ściśle współgrać z istniejącą już w tym miejscu zabudową, a elewacja nowego projektu, podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwszego budynku przy Centaura, zostanie ozdobiona szlachetnym drewnem – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży mieszkań firmy Pomorskie Domy.

 

Trudno rzeczywiście nie pochwalić dobrej lokalizacji nowej inwestycji – deweloper zapewnia, że podobnie jak poprzednio, zamierza wkomponować projekt w istniejącą zieleń, co jeszcze bardziej podniesie jego wartość. A przecież dobra lokalizacja to niejedyny atut Centaura II. – Wszystkie dostępne w nowej ofercie mieszkania parterowe zostaną wzbogacone o piękne, zielone ogrody, każdy z nich odpowiednio zagospodarowany i ogrodzony. Na uwagę zasługują także dwa wyjątkowe mieszkania na najwyższej kondygnacji z tarasami widokowymi, a także wszystkie pozostałe lokale – dodaje Dariusz Malottke.

 

Nowo powstały budynek zostanie ogrodzony, a na zamkniętym terenie przygotowane będą zewnętrzne miejsca postojowe (do wyłącznego korzystania przez właścicieli nowych mieszkań). Wiadomo już także, że wygląd klatek schodowych będzie ściśle nawiązywać do tego, co firma już wcześniej zaproponowała. – Znów wykorzystamy wysokiej klasy gres posadzkowy o stonowanej kolorystyce oraz stylową tapetę, którą uzupełnią dodatkowo jasne panele formatowane, ułożone tak, by sprawiały wrażenie struktury przestrzennej. Uzupełnieniem będą też duże tafle luster osadzonych w płytach meblowych oraz stylowe poręcze balustrad – wylicza Dariusz Malottke z Pomorskich Domów.

 

Choć sprzedaż nowych mieszkań przy Centaura firma rozpoczęła ledwie przed tygodniem, to są już pierwsze rezerwacje. - To dla nas najlepszy dowód na duże zaufanie, jakim Pomorskie Domy cieszą się na osowskim rynku nieruchomości. Widać, że mieszkańcy naszej dzielnicy doceniają realizowane przez nas inwestycje, ich kameralny charakter oraz jakość naszych realizacji. Chcę podziękować wszystkim za to zaufanie – podkreśla kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

 

Zgodnie z deklaracją dewelopera, nowy budynek przy Centaura ma być gotowy w czerwcu 2019 roku. A jeśli ktoś nie chce tyle czekać i szuka mieszkania na „już”, także powinien odwiedzić biuro Pomorskich Domów – firma ma jeszcze kilka wolnych lokali w budynku Admiral przy ul. Antygony oraz w Premio (ul. Kielnieńska), który ma być gotowy już we wrześniu tego roku.

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas